Джерело
Київ Гайд: куди піти | Виставка «Коло весни» 🌱 Видихайте, зима минула. Вдихайте, ми зустрічає...
245 Охват/переглядів
2026-03-19 08:15
Повідомлення №1250
Виставка «Коло весни» 🌱 Видихайте, зима минула. Вдихайте, ми зустрічаємо весну! Нова експозиція про силу відновлення, спроможність відчувати красу навколишнього світу, підтримування звʼязку із традицією.У цій виставці весна розглядається митцями як культурний і символічний перехід, як процес трансформації і прийняття нового ритму. Селекція робіт формує діалог між поколіннями та художніми практиками. А простір галереї вводить у стан повернення до життя після зимового заціпеніння.В експозиції представлені роботи: Альони Андрєєвої, Олександра Бабака, Давида Бурлюка, Поліни Дмитриченко, Тараса Гайда, Павла Горобця, Віктора Єфіменко, Альбіни Колесніченко, Ольги Крикун, Єлизавети Миронової, Романа Михайлова, Валентини Новак, Марії Примаченко, Марфи Тимченко, Альони Шибунової, Сергія Шишко, Lisova3.У часи випробувань саме культура і мистецтво пробуджує енергію життя, нагадуючи, що навіть після найтемніших часів приходить надія і відновлення. Тож приймаємо і зустрічаємо новий етап разом. Відкриття виставки 19 березня о 19:00 з ігристим!📍Де: avangarden, вул. Січових Стрільців, 23АКоли: до 27 квітня, нд-чт 10:00-21:00, пт-сб 10:00-22:00Скільки: безкоштовно