Джерело
Київ Гайд: куди піти | Виставка «В пошуках втраченого сенсу» продовжена ще на тиждень ⚡️ Це е...
230 Охват/переглядів
2026-02-15 09:05
Повідомлення №1185
Виставка «В пошуках втраченого сенсу» продовжена ще на тиждень ⚡️ Це експозиція до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Проєкт запрошує глядача до осмислення пам’яті про цю подію через тексти громадських діячів, цитати людей, які її пережили, архівні кіноматеріали, першу в світі симфонію про Голокост, написану Дмитром Клебановим, та роботи київського художника Матвія Вайсберга. Тут Голокост, трагедія Бабиного Яру та сучасний досвід насильства постають не лише як історичні події, а насамперед як спільний екзистенційний виклик людяності у світі, де життя стало крихким. Через мистецьку практику художника, його роздуми про історію власної родини та сенс життя проєкт прагне відповісти на питання: як людина знаходить сенс там, де світ розбитий?В експозиції зібрано понад 200 живописних і графічних робіт, що постають, як зосереджене художнє осмислення складних і болісних питань колективної пам’яті й травми, викликів сучасності й онтологічного досвіду людини. Центральна робота Матвія Вайсберга «Сім днів» стає візуальною метафорою пошуку сенсу — руху з темряви до світла, із хаосу до структури, зі втрати до пам’яті.📍Де: Український Дім, вул. Хрещатик, 2Коли: до 22 лютого, вт-нд, 11:00-19:00Скільки: 150 грн (пільговий – 70 грн)