Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ Корисний
Додано 14 лип 2024

Київ Корисний

@kyiv_sos
Кількість підписників: 769
Фото: 13,600
Відео: 2,700
Посилання: 7,810
Опис:
✅Корисна інфа для киян та переселенців під час народної війни проти расєї! 🇺🇦 Переможемо разом! Слава ЗСУ! Слава Україні! Корисну інформацію, посилання, звернення по допомогу надсилати до @Getmansky

👥 Кількість підписників

769
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -12
Середній/Місяць:: -89

👁️ Середній перегляд на повідомлення

123
Середній/День:: 156
Середній/Тиждень:: 128
ERR: 15.99%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 105 26-06-20 16:33
Україна неодноразово давала сигнали, що втягування Росією у цю війну ще Білорусі може призвести до вкрай небезпечних наслідків. Зокрема, ми зафіксували, що вздовж нашого кордону на території Білорусі встановлене спеціальне обладнання, яке працює на Росію, на росіян, яке допомагає росіянам завдавати удари дронами по нас, по нашій території. Ми в Україні знаємо про чотири такі ретранслятори в Білорусі – саме у Гомельській та Брестській областях. Саме завдяки такому обладнанню завдавались удари по Житомирській, Рівненській, Волинській областях, по нашій енергетиці, по нашій залізниці – по звичайних містах, по наших селах. Білорусь має час, щоб демонтувати це обладнання. Також ми знаємо про кожен завод у Білорусі, який працює на Росію і працює на цю війну. Кожне підприємство, яке постачає компоненти для російської зброї – для бронетехніки, для ракетних систем, – і також підприємство, що постачає Росії пальне на війну, – це все втягування Білорусі у війну. Україна не хоче цього, і ми попередили фактичне керівництво Білорусі, яке впливає на відповідні події. Загалом тільки за січень – травень постачання бензину з Білорусі в Росію зросло в 13 разів, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, а дизеля – утричі. На жаль, це допомагає Росії адаптуватись до тиску і не наближає мир. Має бути навпаки: мир має наближатись, і Білорусі варто робити ті речі, про які говорить її фактичне керівництво неофіційними каналами, щоб ми в Україні дійсно бачили, що Білорусь дійсно проти цієї війни. Цю війну треба закінчувати. Мир потрібен.
👁 142 26-06-15 06:51
❤️‍🩹У районах столиці розгорнули штаби для допомоги постраждалим від ворожої атаки 15 червня📌У Деснянському районі штаб допомоги діє в Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 на вул. Василя Іваниса, 3.📱Телефони для консультацій:▫️0986480889; ▫️0971099041.📌В Оболонському районі розгорнули пункти допомоги за адресами:▫️вул. Олександра Архипенка, 6-А (у приміщенні ОД-501);▫️біля пошкодженого будинку на вул. Автозаводській.📱Також можна звернутись за номером гарячої лінії: 0663563520.📌У Печерському районі пункт допомоги працює на вул. Євгена Коновальця, 15/4.Із питань отримання матеріалів для тимчасового зашиття пошкоджених вікон можна звертатись:▫️0982929019 (ЖЕД "Печерська брама").Для отримання матеріальної допомоги можна звернутись до Управління соціального захисту та ветеранської політики Печерської РДА на вул. Цитадельній, 4/7.📌У Солом’янському районі штаб працює в ліцеї № 43 на вул. Преображенська, 17.📞Також консультації надають за номерами:▫️0934718934;▫️0975320979;▫️0979171830;▫️0938336894;▫️0939869624.☎️ У Голосіївському районі надають консультації щодо "єВідновлення" мешканцям за телефонами:▫️0442816021;▫️0442816016;▫️0442816014.✔️Соціальні менеджери: 0954946931; 0954946967.Нагадаємо, власники пошкодженого від ворожої атаки житла мають право на допомогу від міста. Подати заяву можна онлайн на Порталі послуг.
👁 144 26-06-12 14:32
❗️Ворог планує ракетно-комбінований удар по Києву та Україні: столицю вперше може атакувати "Орєшнік", який ми збити не можемо, — монітори Русня планує застосувати: 📍До 700х БпЛА різних типів, а саме: Ударні "Герань-2", "Гарпія-А1"; Імітаційно-розвідувальні: "Гербера" та інші мало відомі типи Реактивні: "Герань-3", "Герань-5".📍30х КР "Х-101/Калібр" (стратегічні бомбардувальники Ту-95мс, Ту-160 із аеродромів "Українка", "Оленья" та йм."Енгельс-2").📍20х БР/ПКР "Іскандер-М", "Циркон" (Брянська, Курська, Воронезька, Ростовська області та т.о Крим).📍До 5х АРБ "Кинджал" (може бути залучено 5х винищувачів МіГ-31К із ае "Саваслейка").📍1-2х БРСД "Орєшнік" (Запуск може відбутись із полігону "Капустин Яр", Астраханська область).📍Ворог буде наносити комбіновані удари по військово-промисловим, військовим, цивільним об'єктам. Попередньо ворог буде цілитись по Центральним областям України (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Київська (+м.Київ), Черкаська, Житомирська області). Інші області — теж під загрозою.
👁 101 26-06-10 17:20
Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні.
👁 136 26-06-02 17:45
Сьогодні сотні людей і в Києві, і в Дніпрі, в інших містах працювали після російського масованого удару: гасили пожежі, допомагали пораненим, діставали людей з-під завалів. Рятувальники ДСНС України, поліцейські, працівники комунальних служб, «екстренки» – я вдячний усім, хто допомагає зберегти життя після російських атак. Жорстокий був удар – більше ніж 70 ракет, багато балістики, більше ніж 650 дронів за ніч. Вдень сьогодні росіяни продовжили атаки, ще близько ста дронів було. На жаль, рівень постачання для нашої ППО зараз не дозволяє збивати значну частину ракет. Були влучання. 130 людей постраждали. На жаль, 22 людини загинули, двоє дітей серед них. Мої співчуття всім, хто втратив рідних та близьких. Вкотре Путін зі своїм божевіллям «перемогли» життя звичайних дітей, житлові будинки, поліклініку в Києві. «Шахеди» були проти багатоповерхівок у Дніпрі та чомусь проти ще й автосалону з китайськими машинами в Києві. «Циркон» одразу проти семи будинків. «Шахеди» по будинках в Харкові, Запоріжжі, Полтавщині. Удари по Чернігівщині, Сумщині, Херсонщині. «Шахеди» проти Хмельницької області. Кожен із цих дронів, усі типи російських ракет взагалі не можуть вироблятися без компонентів, які завозять з інших країн. Тобто в кожному з таких ударів є, може, хоч і несвідома, але все ж таки співучасть тих, хто працює на Росію, хто забезпечує Росію грошима, хто допомагає їй обходити санкції та шукати не просто один чи два, а тисячі компонентів, без яких російське воєнне виробництво просто зупиниться. П’ять ракет «Калібр» – це 145 таких компонентів. 33 «іскандери» – це 1122 компоненти. 650 ударних дронів різних типів – це більше ніж 17 тисяч компонентів, без яких неможливо виробити їх. Масштабні схеми, щоб обійти санкції. І це абсолютно реальна співучасть у вбивствах.
👁 105 26-05-27 17:47
На цьому тижні я підготував спеціальний лист Президенту Сполучених Штатів і Конгресу. Вчора лист вже був направлений інституціям у Вашингтоні. Це буває рідко, що лідери іншої держави звертаються так, листом, одночасно до Президента і Конгресу Сполучених Штатів Америки, але ситуація зараз така: треба діяти оперативно, діяти результативно. Важливо, щоб Америка Україну почула. Ми розуміємо, що багато глобальної уваги зараз війні в Ірані. Потрібно припиняти і війну тут, в Європі, – війну дуже криваву, яка триває вже пʼятий рік на повномасштабному рівні. І чим швидше ми зможемо дати більше захисту від балістики, тим швидше ми зможемо зробити так, щоб дипломатія спрацювала. Поки Росія покладається на ракети, її інтерес до дипломатії несправжній. Маємо це виправити. І можемо це виправити тільки разом з Америкою. Україна вдячна Америці за всю підтримку. Буде ще більше вдячна за достойний мир і гарантовану безпеку. Все це можливо, якщо буде достатньо рішучості. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
👁 108 26-05-25 16:40
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
👁 158 26-05-24 06:04
❗️ Через нічну атаку внесено зміни в маршрути низки тролейбусів, трамваїв та автобусівЗміни в русі тролейбусів, вони курсують: №6, 18, 28, 33 – до ст.м «Почайна»;• №16, 23 – до вулиці Оранжерейна;• №19 – бульв. Чоколівський – вул. В. Гетьмана – вул. Ольжича;• №31 – до Дегтярівського шляхопроводу; Трамвайні маршрути:• Рух трамваїв №14, 15, 18 поки призупинено!• № 11, 12, 16, 19 – до Подільського Депо. Натомість організовано рух автобусів: • №9 до Дегтярівського шляхопроводу;• № 14Т просп. Відрадний – Дегтярівський шляхопровід. Зміни в русі автобусних маршрутів:№31 – до Дегтярівського шляпровода;• №50 ст. м. "Дорогожичі" – вул. Олени Теліги – просп. Берестейський, далі за власним маршрутом; • №90 пл. Валерія Марченко – вул. Естонська – вул. Данила Щербаківського, далі за власним маршрутом;• № 110, 111, 112 в напрямку центру – Русанівські сади – міст Метро – вул. Набережне шосе, далі за власними маршрутами;• №114 в напрямку Залізничного вокзалу – по вул. Електриків – вул. Набережно-Луговій – вул. Набережно-Хрещатицькій, далі за власним маршрутом. Також нагадуємо, що станція метро Лукʼянівська зачинена для пасажирських перевезень, також на вхід/вихід зачинено Хрещатик до Алеї Героїв Небесної Сотні.
👁 85 26-05-21 15:06
Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. Дуже важливо підтримати наших людей тут, посилити захист. Саме цим і займаємось. Це стосується і захисних споруд – фортифікацій та іншого, посилення кордону буде додатково, також наші Сили оборони й безпеки, які є саме на цьому напрямку, – на Чернігів та Київ із території сусідів у Білорусі, яких Росія дуже хоче втягнути в цю війну більше, та з Брянської області. У нас є спроможність для зміцнення, є спроможність і превентивно працювати щодо російських територій – звідти може бути загроза, – і щодо фактичного керівництва Білорусі, яке має бути в тонусі, тобто відчувати реально, що наслідки будуть, якщо будуть агресивні дії проти України, проти наших людей. Ми пам’ятаємо, що у 22-му році наступ був і з території Білорусі також. Ми не забудемо цього. Українські Сили оборони, Сили безпеки, наші розвідки знають, які загрози і як відповідати, відповідати справедливо, безумовно.
👁 107 26-05-20 16:23
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.