Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ Корисний
Додано 14 лип 2024

Київ Корисний

@kyiv_sos
Кількість підписників: 769
Фото: 13,600
Відео: 2,700
Посилання: 7,810
Опис:
✅Корисна інфа для киян та переселенців під час народної війни проти расєї! 🇺🇦 Переможемо разом! Слава ЗСУ! Слава Україні! Корисну інформацію, посилання, звернення по допомогу надсилати до @Getmansky
Джерело

Київ Корисний | У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора ві...

Логотип телеграм спільноти - Київ Корисний Київ Корисний @kyiv_sos
160 Охват/переглядів 2026-01-17 17:42 Повідомлення №26136
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.