Джерело
Київська міська прокуратура | До 15 років в’язниці засуджено 22-річного мешканця Дніпра, який збирав...
766 Охват/переглядів
2024-11-19 14:00
Повідомлення №5115
До 15 років в’язниці засуджено 22-річного мешканця Дніпра, який збирав дані про військові частини, блокпости, ТЕС та військовий шпиталь За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської міської та Дніпропетровської обласної прокуратур мешканця м. Дніпро визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі. Прокурори довели в суді, що з лютого по березень 2024 року обвинувачений через Телеграм вступив в злочинну змову з представником країни – агресора, який давав йому завдання збирати інформацію про місця розташування військової техніки ЗСУ, блокпости тероборони, об’єкти критичної інфраструктури, а також медичні заклади, де лікують військових у Дніпрі та Києві. Загалом чоловік встиг передати дані про 4 об’єкти, зокрема він зняв на відео та передав дані про будівлю одного з ТЦК та СП міста Дніпро, адміністративну будівлю однієї із ТЕС, розташування військової частини Нацгвардії та військового клінічного центру. До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури