Джерело
Київська міська прокуратура | Прокуратура через суд зобов’язала чоловіка знести самочинно збудований...
1 000 Охват/переглядів
2024-11-07 13:58
Повідомлення №5041
Прокуратура через суд зобов’язала чоловіка знести самочинно збудований гаражний комплекс на території Святошинського лісництва Святошинська окружна прокуратура м. Києва в судовому порядку домоглася позитивного рішення про знесення об’єктів самочинного будівництва на земельній ділянці комунальної власності природно – заповідного фонду України. Ця ділянка знаходиться на території Святошинського лісництва КП «Святошинське ЛПГ» та є складовою Національного природного парку «Голосіївський». Також суд зобов’язав чоловіка привести земельну ділянку у придатний стан та заплатити до бюджету майже 164 тис. гривень шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно – заповідний фонд. Встановлено, що чоловік без необхідних дозвільних документів побудував гаражний комплекс із 6 боксів на самовільно зайнятій частині земельної ділянки площею 0,0227 га, розташованій поблизу вул. Олевській у м. Києві. Вартість цієї ділянки складає майже 950 тис. гривень. Зазначимо, що вироком Святошинського районного суду м. Києва цього ж чоловіка визнано винним у самовільному будівництві на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 4 ст. 197-1 КК України) та засуджено до двох років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури