Джерело
Київська міська прокуратура | 19-річний студент без оформлення працював вантажником у меблевому цеху...
1 200 Охват/переглядів
2024-10-08 07:49
Повідомлення №4768
19-річний студент без оформлення працював вантажником у меблевому цеху та отримав перелом гомілки – судитимуть керівника підприємства За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора одного з меблевих підприємств Києва за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці службовою особою підприємства, яке заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого (ч. 1 ст. 271 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що 19-річного студента одного з київських університетів без укладання з ним жодних договорів, без проведення інструктажів та без здійснення належного контролю за працівником допустили до роботи у меблевому цеху. Хлопець підпрацьовував вантажником. Під час виконання розвантажувальних робіт мдф-плита впала йому на ногу, у зв’язку з чим працівник отримав переломи правої гомілки, що належить до тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості. Наразі обвинувальний акт щодо директора меблевого підприємства скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі до двох років. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури