Джерело
Київська міська прокуратура | Прокуратура через суд витребувала у комунальну власність нежитлове при...
1 010 Охват/переглядів
2026-04-27 11:40
Повідомлення №9435
Прокуратура через суд витребувала у комунальну власність нежитлове приміщення на столичній Бесарабці вартістю 4 млн гривеньЗавдяки зусиллям Київської міської прокуратури Північний апеляційний господарський суд витребував у комерційної структури комунальні нежитлові приміщення, розміщені у будинку-пам’ятці культурної спадщини.Право приватної власності на нежиле приміщення загальною площею майже 124 кв.м по вул. Басейній у місті Києві вперше було зареєстровано за фізичною особою на підставі підроблених документів. Тоді ж впродовж кількох днів його двічі перепродали. У зв’язку з цим Печерська окружна прокуратура міста Києва звернулась з позовом про його витребування, який задоволено судами цивільної юрисдикції у 2020-2021 роках.Однак, попри наявність судового рішення про витребування приміщення, його недобросовісна власниця поділила та передала до статутних капіталів створених нею товариств, директором та засновником яких була вона ж. У зв’язку з цим Печерська окружна прокуратура міста Києва повторно звернулась до Господарського суду з позовом про витребування комунального майна вже у приватних товариств.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури