Джерело
Київська міська прокуратура | Прокуратура через суд витребувала нежитлове приміщення на Подолі варті...
1 070 Охват/переглядів
2026-04-24 11:32
Повідомлення №9424
Прокуратура через суд витребувала нежитлове приміщення на Подолі вартістю майже 9,8 млн грн, що незаконно вибуло з комунальної власностіЗа позовом прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва Господарський суд міста Києва повернув місту нежитлове приміщення, яке незаконно вибуло з комунальної власності.Йдеться про нерухомість площею 170 кв.м, загальною вартістю майже 9,8 млн грн, розташовану по вул. Нижній Вал у Подільському районі м. Києва. Встановлено, що приміщення на Подолі вибуло з комунальної власності на підставі судового рішення від 2010 року, яке згодом було скасовано через подання недостовірних відомостей та підроблених документів.Попри скасування такого рішення, право власності було зареєстроване за приватним товариством.Рішенням Господарського суду міста Києва позов прокуратури задоволено у повному обсязі. Суд зобов’язав відповідача повернути нежитлове приміщення вартістю понад 9,8 млн грн у власність територіальної громади міста Києва.Пресслужба Київської міської прокуратури