Джерело
Київська міська прокуратура | Переплатили за ремонт парку «Орлятко» 670 тис. грн – перед судом поста...
1 350 Охват/переглядів
2026-04-01 13:10
Повідомлення №9197
Переплатили за ремонт парку «Орлятко» 670 тис. грн – перед судом постане колишній посадовець комунального об’єднання «Київзеленбуд» Прокурорами Київської міської прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно вже колишнього посадовця КО «Київзеленбуд». Його обвинувачують у службовій недбалості під час ремонту столичного парку. Встановлено, що посадовець відповідав за технічний нагляд під час реконструкції у 2023 році парку «Орлятко» у Солом’янському районі Києва, однак не забезпечив належний контроль за обсягами та вартістю виконаних робіт, внаслідок чого за них переплатили 670 тис. гривень.Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України, а саме як службова недбалість, тобто неналежне виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам.Зазначимо, що завдяки активній позиції сторони обвинувачення під час досудового розслідування завдані столичному бюджету збитки були відшкодовані.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури