Джерело
Київська міська прокуратура | У Києві жінку засуджено до 7 років позбавлення волі за вбивство співме...
1 110 Охват/переглядів
2026-02-06 09:45
Повідомлення №8732
У Києві жінку засуджено до 7 років позбавлення волі за вбивство співмешканцяЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дніпровської окружної прокуратури міста Києва судом оголошено обвинувальний вирок 39-річній жінці, яка під час конфлікту завдала 34-річному співмешканцю 9 ножових ударів.Вироком Дніпровського районного суду обвинувачену визнано винною в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України) та засуджено до 7 років позбавлення волі. Жінка час від часу співмешкала з убитим, поки її чоловік проходив військову службу. Втім, стосунки з новим знайомим не завжди складалися, бо він її бив. Однак отримані синці жінка маскувала та говорила, що вдарилася сама. У липні 2025 року у квартирі між обвинуваченою та співмешканцем виник черговий конфлікт, який закінчився вбивством. Від отриманих ножових поранень чоловік помер на місці події до приїзду швидкої допомоги.❗Наразі обвинувачена перебуває під вартою.Досудове розслідування проводили слідчі Дніпровського УП ГУ Нацполіції у м. Києві.Пресслужба Київської міської прокуратури