Джерело
Київська міська прокуратура | Розтрата понад 4,8 млн гривень, виділених на боротьбу з амброзією - су...
1 000 Охват/переглядів
2026-01-15 07:31
Повідомлення №8482
Розтрата понад 4,8 млн гривень, виділених на боротьбу з амброзією - судитимуть колишнього генерального директора та головного агронома КО «Київзеленебуд»Прокурорами Деснянської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього генерального директора КО «Київзеленбуд» та головного агронома Служби контролю за станом зелених насаджень цього комунального об'єднання. КО "Київзеленбуд" оголосив тендер на проведення робіт з ліквідації карантинних бур’янів (амброзії) хімічним методом.Згодом службові особи комунального об’єднання вступили в злочину змову із директором підрядного товариства, яке проводило ці роботи, та в документах суттєво завищили дані щодо площі, обробленої від амброзії. Надалі підрядній організації перерахували гроші за послуги, які фактично не виконувалися. Судово-економічною експертизою встановлено, що сума завданих збитків від протиправних дій спільників становить понад 4,8 млн гривень, що є особливо великим розміром.Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури