Джерело
Київська міська прокуратура | Без дозволів побудував автомийку на самовільно зайнятій землі – повідо...
1 130 Охват/переглядів
2025-11-28 09:29
Повідомлення №8171
Без дозволів побудував автомийку на самовільно зайнятій землі – повідомлено про підозру підприємцюЗа процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру підприємцю за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці.Встановлено, що ФОП, без будь-яких дозволів збудував на земельній ділянці нежитлову будівлю, яку надалі використовував як автомийку. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу України — самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.В ході досудового розслідування на вказану земельну ділянку накладено арешт. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Печерського управління поліції ГУ Нацполіції у м.Києві.Зазначимо, що у 2024 році Печерська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про усунення перешкод столичній громаді у користуванні вказаною земельною ділянкою шляхом знесення незаконно побудованих споруд. Рішенням Господарського суду міста Києва від 18.09.2024, залишеним без змін постановою суду апеляційної інстанції, позов задоволено в повному обсязі. Рішення суду перебуває на виконанні.Пресслужба Київської міської прокуратури