Джерело
Київська міська прокуратура | На столичній Оболоні чоловік протягом години пограбував дітей 12 та 13...
1 560 Охват/переглядів
2025-09-12 13:14
Повідомлення №7621
На столичній Оболоні чоловік протягом години пограбував дітей 12 та 13 років – його затрималиКерівником Оболонської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру 38-річному киянину, який вдень пограбував двох дітей.Встановлено, що підозрюваний їхав на велосипеді та побачив у руках 13-річної дівчинки мобільний телефон. Він вихопив його з рук дитини та втік.Вже за годину цей же чоловік зірвав з голови 12-річного хлопчика навушники. Грабіжника оперативно затримали працівники поліції. Ним виявився неодноразово засуджений за майнові злочини киянин.Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, в умовах воєнного стану). Керівник Оболонської окружної прокуратури міста Києва Олександр Іванов як старший групи ювенальних прокурорів у цьому кримінальному провадженні, просив суд застосувати до підозрюваного максимально суворий запобіжний захід, можливий за цією статтею — тримання під вартою із визначенням застави у майже 212 тис. гривень. Суд клопотання прокурора задовольнив.Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури