Джерело
Київська міська прокуратура | Прокуратура через суд зобов’язала товариство повернути громаді Києва з...
735 Охват/переглядів
2025-05-23 12:54
Повідомлення №6602
Прокуратура через суд зобов’язала товариство повернути громаді Києва земельну ділянку, незаконно виведену з комунальної власності Господарський суд міста Києва задовольнив позов Подільської окружної прокуратури міста Києва та постановив повернути у власність територіальної громади столиці земельну ділянку у Солом’янському районі, яка вибула у приватну власність з використаннямпідроблених документів. Прокуратура встановила, що у листопаді 2023 року державний нотаріус зареєстрував право власності на земельну ділянку по вул. Нововокзальній, 65-А у за фізичною особою. Однак для цього було використано підроблене рішення Київської міської ради про передачу цієї землі у приватну власність. Згодом ця земельна ділянка була внесена до статутного капіталу приватного товариства, яке зареєструвало на неї право власності. Виявивши порушення, прокуратура звернулась з позовом до Господарського суду міста Києва. Суд повністю задовольнив позовні вимоги прокуратури та ухвалив рішення про витребування земельної ділянки на користь територіальної громади міста Києва. ❗️Зазначимо, що раніше аналогічне рішення за позовом прокуратури суд ухвалив щодо сусідньої ділянки, яка вибула з комунальної власності за тією ж схемою. Пресслужба Київської міської прокуратури