Джерело
Київська міська прокуратура | За систематичне психологічне насильство над матір’ю чоловік проведе 1 ...
974 Охват/переглядів
2025-03-11 15:02
Повідомлення №6017
За систематичне психологічне насильство над матір’ю чоловік проведе 1 рік та один місяць у в’язниці За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Оболонської окружної прокуратури міста Києва судом до 1 року 1 місяця позбавлення волі засуджено 32-річного киянина, який систематично вчиняв психологічне насильство над своєю 53-річною матір’ю (ст. 126-1 КК України).Син проживав разом з нею в однокімнатній квартирі та систематично ображав жінку нецензурними висловлюваннями, принижував, вимагав гроші. Кривдник ніде не працює, конфліктує у стані алкогольного сп’яніння. Відповідно до висновку експерта, у потерпілої виявили психічний розлад, який виник внаслідок такої поведінки її сина.Зазначимо, що чоловіка 12 разів притягали до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП). Крім того, у 2022 році він був засуджений за зберігання наркотиків (ч. 1 ст. 309 КК України). Домашнє насильство щодо матері чоловік вчиняв під час іспитового терміну. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури