Джерело
Київська міська прокуратура | Судитимуть 11 учасників злочинної організації, які надавали послуги з ...
1 100 Охват/переглядів
2025-01-14 13:08
Повідомлення №5500
Судитимуть 11 учасників злочинної організації, які надавали послуги з доставки наркотиків та повій у столиці під час дії комендантської години За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва скерували до суду обвинувальний акт відносно 11 учасників злочинної організації, які у комендантську годину розвозили наркотики та повій для клієнтів. Досудовим розслідуванням встановлено, що незаконний бізнес організував 37-річний мешканець Київщини та його дружина, яка на той момент працювала у поліції. Також до злочинної організації входив військовослужбовець та працівник Держекоінспекції. Спільники, отримавши чисті бланки перепусток, які дозволяли пересуватися у період дії комендантської години, самостійно заповнили їх та пропонували свої послуги нічного таксі. Кур’єри розвозили по Києву МДМА, кокаїн, амфетамін та повій.Обвинувальний акт щодо 11 учасників "кур'єрського бізнесу" скеровано до суду за обвинуваченням у створенні та участі у злочинні організації, незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті наркотиків та психотропів, використанні коштів, здобутих незаконним шляхом, а також у сутенерстві (ч. 1 та ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 306, ч. 1 ст. 303 КК України).Матеріали щодо співорганізаторки незаконного бізнесу – колишньої працівниці поліції, виділено в окреме провадження у зв’язку з її переховуванням за кордоном.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури