Джерело
Kyiv Event | Афіша Києва | Батько драм-енд-бейсу LONDON ELEKTRICITY повертається у «В’ЯВА»10 трав...
889 Охват/переглядів
2025-05-04 16:34
Повідомлення №3294
Батько драм-енд-бейсу LONDON ELEKTRICITY повертається у «В’ЯВА»10 травня (субота)🇬🇧LONDON ELEKTRICITY (Тоні Колман) повертається у Київ, щоб показати справжній британський драм-енд-бейс на сцені «В’ЯВА» Колман заробив першокласну репутацію завдяки деяким з найбільших гімнів Hospital, включаючи «Billion Dollar Gravy», «Different Drum» та «Just One Second». Його захоплення драм-н-бейсом почалося в 1990-х роках, і з тих пір він продовжує розвивати цей жанр. Маючи за плечима вражаючу колекцію синглів, EP, реміксів та щонайменше вісім студійних і чотири концертних альбоми, London Elektricity беззаперечною легендою DnB сцени з легіонами шанувальників і глобальною аудиторією. Компанію йому складе ще один лондонський продюсер — JOLLIFE, відомий своїми темними, душевними релізами та інтроспективним діджейським стилем. 🇺🇦Підтримають гостей: легендарний продюсер зі Львова DERRICK, душа Києва VOTUMA та Diff!rant і Warm Roller 🎫КВИТКИ ТУТ (від 650 грн) ⏰ 10 травня, 15:00-22:00🏡 Культурний простір «В’ЯВА», біля Оранжереї на ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1😌 Партнер заходу Jägermeister Більше анонсів та додаткова інформація у Telegram «В’ЯВА»