Статистика telegram каналу - @kyiv_covid19

KYIV_COVID19

Subscribers: 47
Photos: 47  Videos: 67  Links: 176 
Це єдиний Telegram-канал про коронавірус в Києві. Тут ми будемо оперативно інформувати про поточну ситуацію та останні дані навколо поширення вірусу COVID-19 в Києві.
2021-09-14

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

KYIV_COVID19
2024-04-14
Telegram: Contact @KYIV_COVID19
2024-04-13
KYIV_COVID19
2024-04-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Читали свіжу новину? Поляки посилено скуповують нерухомість в Іспанії. При тому польські респонденти чесно заявляють, про страх можливої війни, яка поступово і все гучніше стукає в їх двері. Головне це те, що ці самі поляки нічого не роблять для допомоги нам в боротьбі з цими бісами, а навпаки ускладнюють ситуацію, як економічну так і політичну. Ніхто з них не виходить на пікети проти акцій, які влаштовують їх фермери, що так і тхне російською зацікавленістю та кривавими грошима. Вони не вимагають від ЄС і НАТО зробити все від себе можливе, щоб зупинити пошесть, яка загрожує всьому світу. Шкода, що світ досі не розуміє, що може настати момент, коли ніде на планеті не буде безпечно. Підсумую це так, розчарований, проте не здивований! Тримаємо стрій, допомагаємо один одному!
Джерело
Фото до посту
13.09.2023
Збір продовжується.
Щойно ось таку красу знайшли.🫠

https://t.me/Mushrooms_and_Beries
12.09.2023
Сьогоднішній збір білих красенів.🙂
https://t.me/Mushrooms_and_Beries
Сьогоднішній збір білих красенів.🙂
https://t.me/Mushrooms_and_Beries
Друзі раді Вас знову вітати!
Вже зовсім скоро розпочнеться новий сезон грибочків та ягід. З минулого сезону багато, що в нас змінилось. Ми вкрай вдало зарекомендували себе перед нашим любим споживачем. Вже зараз в нас проходить ребрединг і на зміну «Дари Карпат» прийде «M&B» (Mushrooms and Beries, Гриби та Ягоди), а разом з ним і наш новий талісман компанії - їжачок містер Хіхо. Пов’язано це з виходом нашої продукції на всеукраїнський та європейський ринки. Ми знаходимось на завершальній стадії сертифікації нашої продукції і з новими силами, ідеями та натхненням готові дарувати частинку Карпат всім бажаючим. Як і раніше і як говорить наша назва, основними видами нашої продукції є білі грибочки та ягоди, зокрема лохина.
Грибочки в нас є сушені та шокової заморозки, відмітимо що заморожені грибочки ми продаємо лише оптом (від 10 кг), як власне і лохину, яка під час шокової заморозки, максимально зберігає свій смак та корисні властивості.
Найближчим часом ми розмістимо прайс та чекатимемо кожного дзвіночка та повідомлення від Вас. Смачненький та ароматний супчик з білого грибочка вже зовсім скоро потішить Ваші смакові рецептори. Слідкуйте за нами та нашими новинами. Ми та їжачок Хіхо вриваємось в новий сезон та готові до надзвичайних пригод. До скорої зустрічі.
З повагою команда M&B
https://t.me/Mushrooms_and_Beries
Шановні замовники!
У зв’язку зі збільшенням попиту на підключення систем камер відеоспостереження та консолідації їх з нашим Моніторинговим центром. ТОВ «Охоронна фірма» Омега» додатково відкрила та запустила новий Моніторинговий Центр. Слід зазначити, що Центр забезпечений необхідними технічними засобами нового покоління, що дозволяє в режимі реального часу слідкувати за дотриманням порядку та безпеки на об’єктах. При тому, модернізації зазнав Моніторинговий Центр, що був відкритий раніше. Віднині, в нас рівномірно розгалужені об’єкти між операторами, наслідком чого є подвійне покращення роботи та пильності охорони загалом. Дуже вдячні Вам за довіру. Ми розвиваємось та стаємо кращими для Вас.
З повагою,
ТОВ «Охоронна фірма «Омега»
https://t.me/OF_Omega
Привет! Скачай приложение по сссылке http://app.socar.ua/i/MjIzNDIyLTE и получи подарок: "2 грн/л"
Ох і допкін🤣🤣🤣
В Чернівцях ТЦК та ВЛК визнали інваліда дитинства придатним до військової служби 🤦