Джерело
Київ city | У Києві лише два пляжі із 15 виявилися безпечними для купанняМоніторин...
7 300 Охват/переглядів
2024-08-13 18:54
Повідомлення №11677
У Києві лише два пляжі із 15 виявилися безпечними для купанняМоніторинг якості води в місцях масового відпочинку в Києві виявив, що без наслідків для здоров’я можна купатись лише на двох пляжах із 15. Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.Загалом якість води перевіряли на 15 відкритих водоймах: на пляжах "Чорторий", "Троєщина", "Молодіжний", "Золотий", "Передмісна Слобідка", "Венеція", "Центральний", "Райдуга", "Тельбін", "Веселка", "Дитячий", "Вербний", "Пуща-Водиця", "Острів Оболонський" та "Галерний"."Вода водойм на 12 об’єктах моніторингу із 15 не відповідала нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками та на 4 із 15 – за санітарно-хімічними показниками", – повідомляє КМЦ КПХ.Найчистішими виявилися пляжі "Острів Оболонський" та "Венеція": вода на них відповідає як санітарно-мікробіологічним, так і санітарно-хімічним нормам.Водночас "Райдуга" та "Пуща-Водиця" є небезпечними відразу за двома цими показниками.Підписатися на канал «Київ city»