Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - kyivua333
Додано 14 лип 2024

kyivua333

@kyivUA333
Кількість підписників: 14
Фото: 23,200
Відео: 273
Посилання: 634
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

kyivua333 | А що тут прогнозувати, в Зеленського немає вибору. Звісно що він не са...

Логотип телеграм спільноти - 333.kyiv.ua - Магазин не зовсім військового одягу) kyivua333 @kyivUA333
733 Охват/переглядів 2025-08-17 16:50 Повідомлення №20241
А що тут прогнозувати, в Зеленського немає вибору. Звісно що він не самогубець і не погодиться на те, чого і так не зміг би втілити. Він не має повноважень віддавати території, він немає достатньої підтримки, щоб після всього цього надати статус російській мові і відкрити для РПЦ ФСБ вільний доступ до розвитку мережі своїх філій. Він не може примусити наших військових до капітуляції і здачі нормальних укріплених позицій. Він не може практично нічого з переліку вимог Путіна. Навіть спроба якось пропхати це лайно буде вже причиною масових заворушень і потенційно призведе до непередбачуваної ескалації і протистояння всередині. Росіяни чудово знають чому саме ці вимоги є для них критичними. Це чудовий спосіб завершити швидко війну, зруйнувати Україну. Всі починають впадати у відчай від втоми і втрат, від того що території втрачаються і люди гинуть, що руйнується інфраструктура і економіка. Це все так і є. Але немає простого виходу з ситуації де все можна повернути в норму і все стане добре. Не стане. Надто багато вже покладено. Єдиний варіант, хоч і важкий і складний і болісний, це продовжувати те що робили. Відходити, віддавати руїни ціною максимальних втрат ворога, бити вглиб по економіці, вчиняти диверсії по всій Росії, навіть якщо це буде ще тривати роками і доведеться відступати до Дніпра, знищити їх стільки скільки вдасться, навантажити їх бюджет, не поступатися. Навіть такий найгірший сценарій краще за те що вимагає Путін. Інший варіант значно гірший - ви не отримаєте нічого з того на що розраховуєте. Будуть легалізовані територіальні здобутки країни агресора всупереч тому і так мертвому міжнародному праву. Росіяни отримають значний вплив на розділене війною суспільство де і так максимум суперечок, їх армія зможе зайняти вигідні рубежі і спокійно там облаштуватися, накопичувати резерви, запаси бомб, дронів і снарядів, щоб згодом виконати роботу на відмінно з другої спроби. Не забувайте що росіянин що за Путіна і війну і росіянин що проти Путіна і війни в більшості відрізняються лише тим що росіянин що проти не погоджується з ефективністю і методами управління Путіна в знищенні України і українців. Сама суть вєлічія, вєлікодєржавія, зверхнього ставлення якихось homo-москвічєй до інших народів колишнього СРСР незмінна. В них всі бульбаши, хохли, узкоглазиє, чуркі і так далі. Всі втомилися, всі хочуть змін на краще, але така опція недоступна на разі. І вона ще не скоро буде доступна з таким «лідерством» в західному світі. Але це не означає, що опція здачі є кращою.Мікуліч