Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Киянин
Додано 14 лип 2024

Киянин

@kyianyn204
Кількість підписників: 23 642
Фото: 813
Відео: 1,810
Посилання: 1,420
Опис:
Військові новини
Джерело

Киянин | ‍♂️ Ну тримайте зрадоньки з самого ранку…..Памʼятаєте, як ви всі обурю...

Логотип телеграм спільноти - Киянин Киянин @kyianyn204
10 500 Охват/переглядів 2025-03-25 16:20 Повідомлення №2585
🤯💁‍♂️ Ну тримайте зрадоньки з самого ранку…..Памʼятаєте, як ви всі обурювались за ці 23 млрд грн, які пішли на Прикрордонників і далі польську фірму-посередника «PHU Lechmar» Sp. z o.o.?Так ось, декілька нових фактів:Факт #1: насправді на цю фірму за весь 2024 рік відправили 52 млрд грнФакт #2: через неї іде 87% всіх військових закупівель Держприкордонників у минулому році.🥁А зараз приготуйтесь, як раз те що анонсував…. Факт #3: в лютому цього року Міноборони знову добровільно відає на такі самі закупівлі боєприпасів Прикордонникам вже 78 млрд грн!!! (Маю підтвердження від двох джерел з фінансових інституцій).💁‍♂️Ще раз: сімдесят вісім мільярдів з МО на Прикордонників на закупівлю боєприпасів!!! Це вам не минулорічні якісь там 23 млрд…Це більше ніж за весь 2024 рік було….Більше того, де-юре це зняли з забезпечення ЗСУ. Де-факто, це мало було йти через АОЗ. Де все ж таки хоч якись контроль за закупівлями є. 💁‍♂️І ще. Це рішення провів перший заступник Міноборони Гаврилюк. Який зараз і курує закупівлі в МО. Ось такі дива. 🧐 Міноборони маючи вже за їх версією працюючий АОЗ вирішили здійснити таку рекордну перекидку. 🎬 Коротше, раджу подивитися наше відео. Зазвичай, ми про військові речі не робимо матеріал. Але тут виключення, так як ще може розголос якось допоможе: https://youtu.be/ExhH9lJg1EE?si=zp6f_WHkODtBbSTL