Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Киянин
Додано 14 лип 2024

Киянин

@kyianyn204
Кількість підписників: 23 642
Фото: 813
Відео: 1,810
Посилання: 1,420
Опис:
Військові новини
Джерело

Киянин | Навіщо патрульна поліція в повному складі в воєнний час, для чого?! Є ...

Логотип телеграм спільноти - Киянин Киянин @kyianyn204
12 000 Охват/переглядів 2025-03-13 09:30 Повідомлення №2522
Навіщо патрульна поліція в повному складі в воєнний час, для чого?! Є багато країн світу, де правила дорожнього руху - лише формальність, наприклад Індія. Тобто, по факту патрульна поліція в Україні виконує функцію - штрафувати водіїв вже після так званого порушення правил дорожнього руху і все. А в 80% випадків поліцейські просто вигадують порушення, щоб притягнути водія до відповідальності. Підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки на вулицях міст і охорони будь-яких об'єктів можуть забезпечити ДФТГ і ТРО, це одна з функцій цих структур. Найцікавіший момент, кількість контролюючих територій державою зменшилась, як і зменшилась кількість населення - окуповані території, населення на окупованих територіях, біженці закордоном, призвані по мобілізації в ЗСУ, загиблі, але при цьому - кількість правоохоронних органів залишається на тому ж рівні, що і до повномасштабного вторгнення (а може і більше). Цивільного населення стало в 2 рази менше в Україні, а так званих "правоохоронців" стало більше! І коли Зебіли розпускають соплі про "хто буде охороняти порядок в містах без поліції?", відразу виникає питання - для Зебілів головне порядок в містах, чи збереження територій України? Зебіли чекають "порядку в містах" як в - Маріуполі, Волновасі, Сєвєродонецьку, Соледарі, Мар'їнці, Бахмуті і т.д., бо правоохоронців не можна відправляти на фронт, бо ля Зебілів не збереження територій України важливе, а - спокій в містах з правоохоронцями, тих які нехтують правами і свободами, порушують усі можливі закони проти цивільного населення! При цьому Зебіли не спішать вирушати на фронт відстоювати територіальну цілісність України, Зебіли бажають, щоб правоохоронці відловлювали тих, хто утримує цих правоохоронців зі своїх податків, для свого захисту цими ж правоохоронцями!🤦 А з нового - поліцейські будуть отримувати мінімум 30 тис грн в місяць зарплати + 10 тис грн за роботу під час воєнного стану, а в областях, де тривають бойові дії, доплати становлять 30 тис грн. Тобто, зарплата у поліцейських з усіма доплатами - від 40 тис до 60 тис грн в місяць!