Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Киянин
Додано 14 лип 2024

Киянин

@kyianyn204
Кількість підписників: 23 642
Фото: 813
Відео: 1,810
Посилання: 1,420
Опис:
Військові новини
Джерело

Киянин | Якщо по ситуації то вона виглядає так: Московіти формують клешні і з П...

Логотип телеграм спільноти - Киянин Киянин @kyianyn204
14 000 Охват/переглядів 2025-01-11 17:17 Повідомлення №2205
Якщо по ситуації то вона виглядає так: Московіти формують клешні і з Півночі і Півдня для охвату Покровсько-Мирноградськоі агломерації, після захвату Шевченка і Піщаного повільно повзуть до Котлино там1 км залишилось фіксуються на околицях Звірове загальний напрямок на Гришино з іншої сторони намагаються додати Промінь Миролюбівку Тарасовка Миколаївка Михайлівка Новоекономічне з напрямком через Родинське на Грішино метою закрити клешні ,паралельно цілодобово знищуючи населені пункти, особливо КАБ яким три роки протидії не має , ну у підорів план зрозумілий загалом, несуть втрати і повільно пролазять в них часу досить, і на їхньому шляху стоять виключно ЗСУ я які мабуть відсотків на 80% складаються з мобілізованих які вже вчаться реально тут. Тил повністю живе у відриві від реальності як і підорські зелені адміністрації Покровську Костянтинівки Добропілля Краматорську і інших міст, які і зараз ніяк не допомагають ЗСУ лише крадуть кошти і по факту на залишившихся вже їм пох. Взагалі в мене висновок по військових адміністраціях Донецької області що там сидить Сепарня при чому відкрита , бардак корупція тотальна і абсолютно бесполезні мусора які тікають косяками на Дніпро а може і далі вже, та маленька частина що робить тут роботу ніяк не витягне провал і деградацію всієї системи мвс. Але простому Люду є надія тільки на ЗСУ, нажаль ми теж несемо втрати безповоротні і воюємо давно у відриві від більшої частини суспільства і більшої частини тз влади а по факту купки ригів на держпосадах, але нічого після ночі завжди приходить ДЕНЬ і яник тому свідок, так що рашка буде знищена а хуйло буде в Гаазі разом з подільниками з України ОБОВʼЯЗКОВО.