Джерело
Куди піти Павлоград? | Відгуки про заклади | Вітаю. Не знаю чи опублікуєте, бо тексту багато. Але і емоцій багато. ...
1 010 Охват/переглядів
2025-07-12 16:28
Повідомлення №3740
Вітаю. Не знаю чи опублікуєте, бо тексту багато. Але і емоцій багато. Негативний відгук про те, куди не треба ходити в Павлограді. А саме до стоматолога в Отікон.Довго я наважувалася на цей допис. Але, вирішила все ж таки, що комусь може мій негативний досвід буде застереженням. Що таке халатність у медицині? Це коли пацієнт приходить на прийом по запису, оплачує послуги, а у відповідь отримує ускладнення, байдужість і відсутність комунікації.Прийшла в отикон повторно, бо після процедури виник запальний процес, який не минав навіть після курсу антибіотиків. Була змушена повторно звертатися. Ставлення лікаря Dmitro Kichenko «Ну я не знаю, що тут робити». Я теж не знаю — бо я не лікар. Відчувалося, що лікареві не дуже хочеться поглиблено розбиратися.Мені запропонували зняти міст. Я очікувала, що його просто знімуть, пролікують, і потім встановлять назад. Але мені одразу почали спилювати конструкцію, не пояснивши детально, що буде далі, чи є шанси зберегти міст, і який план лікування. Діалогу як такого не було.Пояснення типу: «Ну бувають ускладнення, я вам не буду розповідати чому, бо ви не зрозумієте» — виглядали зверхньо. Це неформально принизливо й абсолютно неприпустимо в лікарсько-пацієнтській взаємодії.Далі — ситуація, яка мене шокувала: «Ой, я вам трохи губу опік». Під час маніпуляції, під анестезією, я цього не відчула. Але коли встала — побачила у дзеркалі значне ураження тканин губи. Це не «трохи», а серйозний опік, який загоювався більше, ніж 2 тижні. Губа розпухла, боліло дуже. Їсти складно, жувати нема чим — залишилася без зубів. Харчувалася через трубочку. А вибачень навіть не почула.Я не маю на меті «хейтити» лікаря. Я толерантна людина й ціную працю медиків. Але ця ситуація — приклад того, як не повинна виглядати стоматологічна допомога: без належного пояснення, без поваги до пацієнта, без відповідальності за наслідки своїх дій.Сподіваюся, мій досвід стане застереженням для інших. Медична помилка — це одне. Але халатність, зневага та ігнорування наслідків — зовсім інше. Не хочу писати про те, що цей стрес викликав у мене інші наслідки для мого здоров'я, то вже інша історія.