Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 35 Квартал
Додано 14 лип 2024

35 Квартал

@kvartal35
Кількість підписників: 11 308
Фото: 9,970
Відео: 3,380
Посилання: 2,510
Опис:
Вітаємо вас в офіційному телеграм каналі громадської організації "35 Квартал". Пишемо про урбаністику, новини та активність в Конотопі. Зв'язок з нами: @Kvartal_35_bot Посилання на збори: https://linktr.ee/kvartal35konotop
Джерело

35 Квартал | В суботу були перші спроби атаки місцевої влади разом з поліцією не пр...

Логотип телеграм спільноти - 35 Квартал 35 Квартал @kvartal35
3 120 Охват/переглядів 2026-02-23 09:15 Повідомлення №24421
В суботу були перші спроби атаки місцевої влади разом з поліцією не просто на бізнес, а вже на честь Героїв. Ви могли помічати, що багато білбордів у нашому місті – це не про комерцію. Це ініціатива соціально відповідальних підприємців, які є членами нашої організації. Вони безкоштовно надають свої рекламні площі для вшанування пам'яті наших Героїв та розміщення важливої інформації від служб.Попри те, що цей проєкт є соціальним та збитковим, ці підприємці щороку чесно сплачують понад 100 тисяч гривень податків у місцевий бюджет та додатково підтримують захисників.На жаль, зараз ми стали свідками масового примусового та на нашу думку незаконного демонтажу цих конструкцій. І найбільше обурює те, що цей процес ініціює місцева влада за безпосередньої підтримки поліції. Замість об'єктивного розгляду ситуації, правоохоронці фактично виступають на боці чиновників, залишаючи підприємців сам на сам і позбавляючи можливості відстояти свої права на місці. Ми вже звикли до свавілля щодо незручних підприємців, але вже були вчинені перші спроби завадити вшануванню наших Героїв. Виключно завдяки небайдужим активістам вдалося це зупинити, але наступного разу все може завершитися значно трагічніше. Ситуація викликає серйозні питання щодо прозорості таких дій. Ми, як організація, намагаємося переводити цю справу в правову площину для захисту наших друзів, але без розголосу та підтримки містян нам не впоратися, тому просимо хочаб про максимальний репост