Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 35 Квартал
Додано 14 лип 2024

35 Квартал

@kvartal35
Кількість підписників: 11 308
Фото: 9,970
Відео: 3,380
Посилання: 2,510
Опис:
Вітаємо вас в офіційному телеграм каналі громадської організації "35 Квартал". Пишемо про урбаністику, новини та активність в Конотопі. Зв'язок з нами: @Kvartal_35_bot Посилання на збори: https://linktr.ee/kvartal35konotop
Джерело

35 Квартал | Увага 18+! (Шкідливо для психіки)Послухавши цей черговий «спіч» нашого...

Логотип телеграм спільноти - 35 Квартал 35 Квартал @kvartal35
3 930 Охват/переглядів 2026-01-21 08:28 Повідомлення №22031
Увага 18+! (Шкідливо для психіки)Послухавши цей черговий «спіч» нашого очільника і просто в ауті. Знову в нього всі винні, окрім нього самого! 🤡Що цей «діяч» взагалі знає про реальне життя? Що він знає про те, як воно — коли в квартирі майже 0 градусів, коли три доби немає світла? Легко філософствувати, коли більшу частину часу проводиш десь за межами міста, здебільшого за кордоном, а робочі години «героїчно» відбуваєш у теплому кабінеті з генератором, де на задньому плані за бюджетні кошти в розпал війни х**ачать ремонт у міськраді! 🤬Порівнювати Конотоп з Києвом — це взагалі межа неадекватності. У столиці цілеспрямовано гатять по критичній інфраструктурі, а в нас — це чиста службова недбалість!Генератори треба не жебракувати у партнерів роками, а купувати самим! Замість того, щоб вбухувати мільйони в парки та «красу», треба було вкладати в альтернативні джерела тепла та світла.І головне питання: де поділася та купа генераторів, які нам вже давали партнери?Розчинилися в повітрі? 💨Щодо відключень: так, це не пряма компетенція мера. Але коли люди сидять без світла три доби — ти, як голова міста, зобов’язаний втрутитися! Підніми дупу, зв’яжися з РЕМ, РДА, ОВА, улагоди ситуацію! У Шостці, наприклад, змогли заживити людей від мобільних генераторів, щоб дати хоч трохи «світла».А що пропонує наш «геній»? Закупити людям газові балони... Це просто фініш. Може, ще дрова в квартири порадить заносити? 🤦‍♂️Скільки ще ми будемо терпіти цю недолугість та імітацію роботи?