Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів
Додано 14 лип 2024

Наталія Кузьмінова для рієлторів

@kuzminova_rieltoram
Кількість підписників: 927
Фото: 207
Відео: 86
Посилання: 137
Опис:
Канал для рієлторів. Ділюся фішками і досвідом. Обговорення вітається.
Джерело

Наталія Кузьмінова для рієлторів | кейс #треш 🪀🪀🪀Звернувся власник. Ми з ним багато років знайомі. Хоче п...

Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів Наталія Кузьмінова для рієлторів @kuzminova_rieltoram
201 Охват/переглядів 2026-01-11 11:16 Повідомлення №704
#кейс #треш 🪀🪀🪀Звернувся власник. Ми з ним багато років знайомі. Хоче продати, каже: треба глянути приватний сектор, щоб розуміти, скільки може коштувати. Готовий співпрацювати на моїх умовах: ексклюзив, оплата, передплата.Він за кордоном.Типова ситуація, правда? Поговорили з ним телефоном 5 хвилин. Домовилися, що мене набере його кум, щоб показати мені частину будинку. Набирає кум. І я з ним веду бесіду 20 хв. Він уповноважений і в курсі всього.Що я випитала.1️⃣ З власником односторонній зв’язок. Чомусь. Він може набирати, а його ні. Месенджерів немає.2️⃣ Його дружина з дітьми також за кордоном, але не з ним. Зв’язку з ними власник не має. Припускаю, що сім'я розпалася. Не знаю чи є розлучення.3️⃣ Право власності виникло років 15-17 тому у шлюбі, але оформлене договором дарування, бо сусіди співласники частини будинку не сприяли оформленню. При цьому було будівництво, добудовували гараж, літню кухню, кімнату.На це витрачали спільні сімейні гроші. Не відомо, чи узаконили будівництво. 4️⃣ Документів у власника немає. Чи то з цими переїздами загубив, чи що. Треба відновлювати. Я не виключаю, що вони у дружини.5️⃣ Співвласників частини будинку в країні немає. Мій потенційний "клієнт" вважає, що це не проблема: оформити можна даруванням.Як вам такий набір?Я вже давно такого не бачила. Мої коментарі по ситуації:✔️Добре, що в моєму алгоритмі треба спочатку розібратися, а потім бігти. Я витратила менше півгодини на первинну діагностику. А якби я бігла оцінювати, аналітику робити? Скільки б часу я потрапила? Навіщо?✔️ Уявила собі ріелтера, який працює "по класиці". Отримав інформацію про нерухомість (можливо з оголошення власника), і давай собі рекламувати. Дзвінки, перегляди. Покупець має оплачувати. Домовилися про ціну, а потім усе це вилізло.