Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів
Додано 14 лип 2024

Наталія Кузьмінова для рієлторів

@kuzminova_rieltoram
Кількість підписників: 927
Фото: 207
Відео: 86
Посилання: 137
Опис:
Канал для рієлторів. Ділюся фішками і досвідом. Обговорення вітається.
Джерело

Наталія Кузьмінова для рієлторів | Влітку була тренером в 2 компаніях.Задача навчити агентвв підписувати ...

Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів Наталія Кузьмінова для рієлторів @kuzminova_rieltoram
670 Охват/переглядів 2025-09-22 11:32 Повідомлення №583
Влітку була тренером в 2 компаніях.Задача навчити агентвв підписувати екси з власникомВони нерухомість продають, а договори не вміють підписувати.Це робить їх керівник. Приносить готові проекти кладе в дзьобик. В обох компаніях агенти дико саботували навчання.В одній навіть достроково навчання припинили, бо я бачила, що замовник викине гроші, а толку не буде.В чому проблема на мій погляд?Керівник робить частину роботи за агента (напрацювання договорів - це агентська робота).Робить цю роботу безкоштовно. У разі угоди агент повністю отримає свої 50%. Я дуже давно так робила .Це помилка. Робота має оплачуватися. Якщо агент сам всю роботу зробив, то відсоток 50%. Якщо керівник виконав частину агентської роботи, то має отримати відповідну частину з агенської комісії.Яку частину? По різному. В залежності від моделі. .Я оцінюю в 15%. Відповідно, агент, якому в дзьобик поклали готовий екс отримає не 50%, а 35%. Багато агентів вважають, що обов'язок керівника: приносити договори.Що скажете? Підтримуєте думку, що за продаж послуги має отримувати з агентської частки комісії той, хто це зробив? В якому розмірі?Чи це таки обов'язок керівника?