Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів
Додано 14 лип 2024

Наталія Кузьмінова для рієлторів

@kuzminova_rieltoram
Кількість підписників: 927
Фото: 207
Відео: 86
Посилання: 137
Опис:
Канал для рієлторів. Ділюся фішками і досвідом. Обговорення вітається.
Джерело

Наталія Кузьмінова для рієлторів | трешКейс Віталії Харківської.👇Влітку 2024 приємна жінка по рекомендаці...

Логотип телеграм спільноти - Наталія Кузьмінова для рієлторів Наталія Кузьмінова для рієлторів @kuzminova_rieltoram
418 Охват/переглядів 2025-04-02 13:55 Повідомлення №474
#трешКейс Віталії Харківської.👇Влітку 2024 приємна жінка по рекомендації просить продати квартиру на Чайці. Але вона не в країні. Дає контакт матері. Мати ще запрошує глянути будинок на одній із Борщагівок. Величезний, без смаку, будували як могли. На підлозі дошки фарбовані в коричневу фарбу ще були. Будинку багато рочків. Під життя таке не купують зараз. Бо дуже багато роботи по ремонту. Лише перебудова під якийсь пансіонат, чи клініку закритого типу. Та й локація так собі. А квартиру на Чайці вже не продає ця мама, їй вона самій треба. Продаємо лише будинок. Візит за місто, детальний огляд, всі історія життя власниці, включаючи інтимні походеньки колишнього чоловіка і її особисті побачення сучасності...Озвучила я свої погляди на вартість. Чоловік її колишній не згоден, він хоче 250000$. Бо це ж вартість землі біля Окружної ж скільки тільки коштує! Я скинула аналоги за 250000. Навіть, пам'ятаю, із статуями левів на подвір'ї були будинки. І як грибів іх в тій локації. Аналоги і приблизно не можна порівняти із тим будиноком, що я дивилася. Декілька дуже довгих дзвінків, як же краще вчинити... Продати треба, А може спробуємо за 250000$. І пані дуже любить поговорити. Від таких тактично відхреститися важко. Але не чують. Тому в роботу не беру висяк. Проходить півроку, звертаються вони ж з проханням продати квартиру Чайку. Бо якийсь безтолковий ріелтер вже довго не може продати. Цікавлюсь ціною. Пояснюю, що справа не в ріелтері, а у вартості. За такі гроші в Києві біля метро можна купити таку квартиру, то навіщо купувати на Чайці? Не чують. Пояснюю, що після колеги не буду переробляти. Мова про будинок. Знову закінчуємо розмову. Проходить ще півроку. І сьогодні Привіт знов. Ну реально вже перебор. Хочете аналіз, зроблю за гроші. А виявляється так не підходить. Далі діадог з жінки, яка, здається з дітками працює, чи в Європі працювала . Не пам'ятаю, чи дитячий садок, чи школа.Джерело