Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кузьміна каже
Додано 06 січ 2025

Кузьміна каже

@kuzminasays
Кількість підписників: 2 241
Фото: 700
Відео: 6
Посилання: 322
Опис:
Brain dump письменниці, дизайнерки та акторки Олени Кузьміної @olenakuzmina
Джерело

Кузьміна каже | Я завжди знала, що найбільше мені в житті поталанило з колом своїх люд...

Логотип телеграм спільноти - Кузьміна каже Кузьміна каже @kuzminasays
581 Охват/переглядів 2026-04-26 19:45 Повідомлення №1053
Я завжди знала, що найбільше мені в житті поталанило з колом своїх людей. Я безмежно вдячна кожному й кожній, хто був зі мною сьогодні. 💚 Дякую моєму любому видавництву Vivat, яке зробило всі мої мрії реальністю. Коли команда зустрічає мене перед подією з квітами з обкладинки й привітаннями з ДН — що може взагалі буде кращим? Я безмежно пишаюся і ціную нашу співпрацю.Окрема подяка книгаркам на стенді за все те тепло, яким ви мене огорнули. Я не уявляю, як було важко працювати всі ці дні і скільки сил ви витралити на те, щоб залишатися такими усміхненими сонечками!❤️ Дякую моїй прекрасній модераторці й подрузі Анастасії. Презентація перетворилася на свято, бо вона принесла тортик з Емрісом! Я вже не кажу про ту легкість і професіоніалізм, з якими вона вела розмову. 💖 Дякую всім моїм подругам-письменницям, які були поруч цілий день, гріли, обіймали, поїли кавою, водили в туалет за ручку й слухали мої крики. Окремо дякую тім султан!🥰 Дякую всім гостям презентації, які попри жахливу (власне, змієву!) погоду дійшли й розділили ці миті зі мною. Дякую за привітання, подарунки, обійми й квіти. А найбільше дякую кожному й кожній, хто дочекався автографу попри все. Мені неймовірно сумно, що автографи довелося давати в таких екстремальних умовах. Усі попередні фести я чекала й мріяла, що нарешті матиму сольну автограф-сесію й насолоджуватимуся чергою й спілкуванням. Мені дуже шкода, що за чотири дні жахливої погоди організатори фестивалю не змогли знайти альтернативу зоні для автографів на вулиці. Тим паче, що на майже всіх попередніх фестах ця зона була в павільйоні. Любі, простіть і пойміть. Я дуже старалася приділити всім вам бодай трошки уваги і, сподіваюся, підписи вийшли не надто ужасні. Мені дуже-дуже шкода, що все було так, але я водночас безмежно вдячна своїм читачам і читачкам, які прийшли за підписами все одно. Окремо Дарі, яка під градом ловила людей і закликала їх підписати книжечку. Попри все довкола мене найкращі люди. Найтепліші, найсвітліші, найцінніші. Я вас дуже ціную.