Джерело
КУР'ЄР СТВОРИВ МЕМ | Bolt food, Glovo Rider та ін. | Не можу промовчати, стосовно останнього посту в Подслушано у курьеров....
519 Охват/переглядів
2025-06-03 07:52
Повідомлення №1999
Не можу промовчати, стосовно останнього посту в Подслушано у курьеров.Як виявилось, у нас реально багато сидить людей з тех.підтримки глово. Від простих офісних трудяг до головних фюрерів (Тім лідерів). Про офісних трудяг ми знаєм, але шо можуть бути Тімліди- оце уже новина.Шо вони тут роблять? Біс їх знає. Видно, сидять тут і трясуться аби ніхто нікому нічого не розповів. Я, заісно, хотів аби наша мережа ТГК була скред популярних. Ну але ж не таким способом, колеги з офісу))Ми не проти дружби і адекватного спілкування, але, оскільки ви ганьбите наше ім'я і ім'я наших каналів, у мене особисто прохання: видаліться самі. Мені передали списками ваші акаунти, і їх там надто багато. Побаним все одно, відсотків 80 точно.Пожалуйста, сконцентрируйтесь на своей работе, не читайте паблик для развлекательного контента, дайте людям свободно общаться в пределах не нарушения распространения "запретной" инфы (которая рано или поздно и без канала становится явным).Чините то, что должно было работать с первого дня без багов.Ну, і окремий привіт @DzvinkaD.