Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 692
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | У чехах зараз боротьба з чорними флотиліями. Після того як водіїв усіх...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - ваше дружнє ІПСО Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
1 100 Охват/переглядів 2024-12-04 00:20 Повідомлення №9363
У чехах зараз боротьба з чорними флотиліями. Після того як водіїв усіх уберів і інших болтів почали заставляти реєструватися - почали створюватися фірми, які брали відповідні ліцензії, а з водіями працювали з тим чи інакше трудовим договором.Всім в принципі було зручно аж поки наші не додумалися реєструвати компанію під флотилію а потім забивати хуй на податки і взагалі не здавати жодні звіти.Чехи так не звикли, в них якщо податкові махінації, то все одно є якісь звіт, який один пан підприємець здає, а інший пан у податковій пробує у тому звіті і інших документах знайти те, що перший пан приховав.Але от так щоб взагалі нічого - то дуже рідко. Чехи чекали звіти, потім чекали звіти з запізненням і штрафи, а потім зрозуміли що їх наїбали. Спочатку знайшли і закрили найбільшу чорну флотилію, там аж на 6 млн євро не заплатили на прибуток і ПДВ, керівництво гучно посадили, а тепер почали воювати з тими, що поменьше.А потім питають, чого чехи українців люблять все меньше. ФСБ і Хуйло винні, 100%.