Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 692
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Як хуйло їздив у Ічкерію дивитися як стріляє син Кадирова, ви певно не...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - ваше дружнє ІПСО Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
980 Охват/переглядів 2024-08-22 20:29 Повідомлення №9022
Як хуйло їздив у Ічкерію дивитися як стріляє син Кадирова, ви певно не дивилися. А даремно, бо це стосується не тільки москалів.З давніх давен еліта залишала за собою право володіти зброєю, причому як правило певним її типом, ефективним при певних умовах, після чого цей тип показово заборонявся плебсу. Д'Артаньяна певно всі читали - віртуозне володіння шпагою не допомогло молодому гасконцю відбитися від селюків з дубинами, але між тим шпага вважалася зброєю аристократів і селюку володіти нею заборонялося під страхом смертної кари. Як заборонялося володіти плебсу у Японії самурайським мечем, наприклад.Адаму Кадирову не обов'язково вміти стріляти - на війну він не поїде, у палацовому перевороті зброя теж не сильно допоможе, та й не такі вони зараз часті. А якщо вже робити з себе штурмовика - варто оволодіти карабіном чи рушницею.Але ні. Бо карабін чи рушницю може купити будь-який москаль, хоча і не таку ефективну, як у армії та поліції. Справа зовсім у іншому. Стрільба еліти з короткоствольної зброї, забороненої простим громадянам - своєрідний акт їх приниження і демонстрація статус-кво. Є хтось, хто може, а є хтось - хто ні.А як це стосується українців? Так само стосується прямо, пряміше нема куди. До тих пір, поки еліти будуть володіти певним типом зброї, нехай не дуже ефективним у загальному плані, але показово недоступним пересічному громдянину - Україна буде знаходитися у тому самому стані, що й інші подібні тоталітарні країни. З актами приниження і відокремлення еліти від плебсу.Демократія починається не з виборів, панове. Зовсім не з них.