Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 695
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Окремим представникам громади звичайно не слід вбивати окремих ТЦК-шни...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
1 050 Охват/переглядів 2026-04-03 18:32 Повідомлення №10337
Окремим представникам громади звичайно не слід вбивати окремих ТЦК-шників, оскільки громада у малому складі безсильна проти державної системи.Натомість громаді пора об'єднатися і виставити рішучі питання:- як далі продовжувати війну. на війну не хочуть не тому, що можуть вбити, а тому що не хочуть бути рабом, якого вб'ють за ніхуя. тому що командири не несуть ні ризики війни, ні відповідальність за свої накази. сподіватися що командир попадеться не довбойоб звичайно можна, але це не системне рішення- як держава може пояснити нескінченний набір (всі бачать оголошення) у поліцейські та інші державні структури у той час, коли їх треба навпаки скорочувати, поповнюючи склад збройних сил державними службовцями, у першу чергу- чому під час війни створюється безпрецедентний тиск на бізнес- чому під час війни не скорочені пенсії та заробітна плата суддям, прокурорам, військовим генералам-пенсіонерам та іншим кровосісямТобто фактично "Майдан-2014 - робота над помилками". Якщо у громади буде чіткій план порятунку країни, а держава з цим не погодиться - зносити державу і брати справи у власні руки. Якщо плану не буде - миритися з тою системою що є і радісно гинути за пенсію судді Вовка.