Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 695
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Я знаєте що найбільше недавиджу у лівачні? Вони весь час скиглять. При...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
997 Охват/переглядів 2026-03-08 02:19 Повідомлення №10285
Я знаєте що найбільше недавиджу у лівачні? Вони весь час скиглять. Причому з проблем, де скиглити більш-менш безпечно.От попала ракета у школу у Тегерані. Далі що? Які емоції має викликати ця новина? Де ми а де Тегеран. Ну попала і попала, що тепер, не бомбити Тегеран? Вони тримають десятки мільйонів у заручниках, ховаються як кажуть "не впєрєді а сзаді", то ще попаде і не раз.А от я знаю державу, яка кидає усіх чоловіків від 25 до 60 років у буси і везе на війну помирати. І ті самі ліваки це підтримують бо це "правильно". Що правильно? Життя чоловіка 25-60 років менш цінне, ніж життя дитини? А життя 100 чоловіків проти однієї дитини? А життя тисяч?Мені цікаво на якому саме кроці ми перестанемо займатися цією хуйовою математикою. Що характерно, у мене немає навіть бажання її починати. США бомблять Іран, гинуть цивільні. Москалі бомблять Україну - гинуть цивільні. Україна, як держава, хоче продовжити своє існування - гинуть цивільні, яких насильно зробили військовими. Цивільні хочуть вижити - гинуть представники держави, яких пиздять ножами і іншими підручними засобами.А життя крокує своїм кроком. На дворі вже справжня весна. А на світ мені похуй. Любов до світу закінчилась у квітні 2020 року.