Джерело
Кукушкін - Голос Діяспори | Чомусь логіка деяких у тому числі читачів на міжнародну підтримку Укра...
872 Охват/переглядів
2026-02-25 00:37
Повідомлення №10262
Чомусь логіка деяких у тому числі читачів на міжнародну підтримку України наступна- ви за Росію чи за Україну?- ми за Україну- тоді дайте грошіТреба розуміти, що гроші дають добровільно і можуть взагалі не давати, а можуть навіть не давати і сварити корумповану, бідну і беззаконну державу, яка була корумпованою, бідною і беззаконною і до війни (і дуже ймовірно саме ці факторі і стали причиною, бо нападають у першу чергу на слабих). І це не значить, що вони дружать з Росією. Вони ненавидять Росію. Але не хочуть і кохатися з Україною.Так, виявляється можна бути проти агресії Росії, вводити санкції, сварити її на міжнародній арені, арештовувати майно росіян, але при цьому не давати гроші Україні.Є страх, що орки полізуть далі, тому треба дати гроші. Є страх, що гроші спиздять або вони підуть на соціалку замість снарядів, тому треба не давати. Баланс цих страхів дає результат, за яким гроші або дають, або не дають.Кому це ще не очевидно через 4 роки - заменіть мозок на чат-гпт, буде краще.