Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 695
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | У чехах доречі існує закон, що прямо забороняє приносити зброю на гром...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
1 230 Охват/переглядів 2026-01-25 15:42 Повідомлення №10228
У чехах доречі існує закон, що прямо забороняє приносити зброю на громадські акції та протести. Тобто ви можете носити зброю вільно, поки їдете на роботу, чи гуляєте собаку, чи доглядаєте дітей. На майданчику хіба буде теж плакат що вхід зі зброєю заборонено, так само як не можна по дорозі на роботу зайти зі зброєю у банк, її треба залишити на вході. Охорона банка, побачивши у вас зброю за лінією безпеки, може відкрити вогонь на ураження. Навіть якшо вона у вас ще в кишені. Подібні правила є у будь-якій країні, що дозволяє вільно носити зброю. Хоча жителі срср до такого не звиклі. Ці правила написані спеціально, щоб уникнути непорозумінь. Якщо ви хочете прийти на протест зі зброєю - будь ласка, але це вже озброєний протест, відповідно ви вступаєте у збройне протистояння з поліцією, а там вже хто кого перестріляє. Якщо вам вдасться перестріляти всю поліцію і стати новим королем Богемії - це ваше повне право. Але як правило воно не вдається. Тобто оці «я прийшов на протест з стволом у кишені але я його не діставав» - не працюють.