Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 695
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Світ цікаво розділився. «Правильні» українські державники, що двома ру...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
946 Охват/переглядів 2026-01-10 11:11 Повідомлення №10183
Світ цікаво розділився. «Правильні» українські державники, що двома руками за бусифікацію хлопців 25-60 і насильному їх подальшому відправленню прямо на нуль, двома руками проти бусифікації Трампом нелегалів і за поетесу-лесбійку, що переслідувала і заважала бусам.У свою чергу, «ухилянти та їх підспіваки», в основному підтримують дії Трампа. У чому ж секрет?Ніякого секрету немає. Це знов ж таки звичайний батл «ліваки vs праваки». Праваки вимагають, щоб держава виконувала власні закони, а Конституцію на паузу ставити неможна навіть перед загрозою її (держави) знищення. Щоб хлопці, що йдуть на смерть, отримували гідну компенсацію, виражену або у грошах, або у політичних правах (раз воювати мають лише чоловіки - повертайте патріархат і тд). Ліваки, у свою чергу, апелюють до «гуманізму», «інклюзивності», «совісті», «історичній практиці» та іншим вигаданим речам, які в кожного свої, власні, не відрізняючись у цьому наприклад від хуйла, який вважає що Україна - його земля бо «так історично, ось карта 16 ст.»Зброя правака - розум. Він насправді навіть більший державник, просто він хоче державу з підручника, щоб логічно і передбачувано. Держава, яка працює як генератор випадкових чисел, праваку не потрібна. Зброя лівака - шкіряна куртка і маузер (у традиційному варіанті, зараз частіше плакатик з вимогами). Він - за хаос, оскільки у хаосі не видно, що він дебіл і плюси праваків нівелюються. Інакше ліваку не вижити, бо думати і працювати він не вміє і не любить. Проблема людства набагато глибша, ніж українська війна, дії ІСЕ у США, це все - наслідки протиріч. Проблема у тому, що приблизно років 20-25 тому усяким фрікам, які у нормальному суспільстві вважались місцевими божевільними, почали давати голос. Лівак - недорозвинений, він як дитина. Керується лише емоціями, дуже вразливий, при цьому агресивний, злий і небезпечний, оскільки тіло має вже далеко не дитяче і ременем його не виховати. Фактично, якщо людство хоче вижити і йти далі, лівакам місце - у психіатрічних клініках, де їх мають утримувати у ізоляції.