Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 692
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Прочитав чудовий текст державників про перші держави. Мов давним-давно...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
1 150 Охват/переглядів 2025-10-30 09:05 Повідомлення №10030
Прочитав чудовий текст державників про перші держави. Мов давним-давно у Єгипті чи Месопотамії селяни вирощували рослини та худобу, а грабіжники-дикуни їх грабували. Тому і створили держави, щоб захищатись від дикунів, що не поважали приватну власність і без держави ми нікуди.САМЕ ТАК! БРАВО! Але є нюанс.Сучасний грабіжник - це не дикун, а "соціально незахищена людина", у деяких державах - ще певної статі, раси чи орієнтації. І замість того, щоб захищати приватну власність - фундамент, на якому і були створені держави, влада захищає злочинця. Якщо б у старовинній державі селянин мотигою вбив грабіжника-дикуна - отримав би від держави медальку за те, що сам зробив роботу поліції і армії. І ще 200 років тому теж би отримав. Але не сьогодні. Сьогодні буде покараний він, а не грабіжник.Якщо життя злочинця ставиться вище, ніж приватна власніть жертви - руйнується сама суть держави, що деградувала до "соціальної", а саме слово "державність" перетворилася на лайку. Суспільству, що хоче розвиватися, а не паразитувати чи грабувати, потрібні не держави у сучасному їх розумінні, а малі громади, з власним шерифом, суддєю та прокурором, які будуть самотужки вирішувати, що робити з тими, хто не поважає базові закони - годувати або вішати на гіляках.Сучасна держава - зло, оскільки давно стала союзником покидьків.