Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - Голос Діяспори
Додано 14 лип 2024

Кукушкін - Голос Діяспори

@kukushkin9
Кількість підписників: 1 692
Фото: 2,740
Відео: 193
Посилання: 306
Опис:
Новини та сміхуйочки від Костянтин Кукушкін™
Джерело

Кукушкін - Голос Діяспори | Чому не існує альтернатив Старлінку. Пояснюю на пальцяхІнфраструктура ...

Логотип телеграм спільноти - Кукушкін - справжня токсична атмосфера Кукушкін - Голос Діяспори @kukushkin9
1 200 Охват/переглядів 2025-03-19 16:23 Повідомлення №9720
Чому не існує альтернатив Старлінку. Пояснюю на пальцяхІнфраструктура Старлінку створена і обслуговується великою корпорацією, у якій ЗСУ і інші підрозділи, задіяні на цій війні - маленька частина клієнтів.Звичайно можна б було створити і власну стурктуру, чисто "під війну" - покрити фронт спеціальним мобільним оператором, прокинути оптику по бункерам, наставити wifi - long range, mesh, купа опцій. Україна не воює у Африці чи Антарктиді, бойові дії проходять за 50-100 км від великих міст, покритих інтернетом і зробити локальну мережу, провідну чи без - цілком реально.Біда у державі, яка не хоче займатися інфраструктурними проектами від слова взагалі. Що таке старлінк? Це хлопці зкинулися і купили з зарплати на взвод черговий термінал, чи його привезли волонтери з Польщі. Без гарантій із сторони держави і без жодної відповідальності. Інфраструктуру забезпечує добрий дядя у США, "заграніца нам поможет" і воюйте як хочете. Україна ж не може створити локального комерційного оператора подібного рівня - банально "відіжмуть", та і не дуже воно треба. А державну корпорацію зв'язку ніхто робити не хоче, бо це все IT, складно, і незрозуміло, де спиздити.