Джерело
Кукарача з медом | кста, сьогодні був цікавий #сон, де я помер бо в мене розірвало судину...
33 Охват/переглядів
2025-03-04 06:01
Повідомлення №2331
кста, сьогодні був цікавий #сон, де я помер бо в мене розірвало судину в мозку, після цього я опинився в місці типу пекла, але там були "янголи", істоти які мали дуже багато перемішаних характеристик всіх тварин (необов'язково одночасно) і вони постійно змінювались. серед них був один величезний з оком десь такого розміру як двоповерховий будинок, а в оці був дзьоб і він постійно верещав, звук був дуже схожий на скрегіт металу але на високих частотах, ніби болгарка. крч оцей гігант кинув мені під ноги здорову кувалду, а інший пошепки (але при цьому дуже голосно) сказав мені підняти її і йти кувати ланцюг, а коли я спитав нашо то величезний янгол заверещав ше голосніше і всі почали вказувати кудись мені за спину. я обернувся і там, дуже далеко, було шось, шо я спершу сприйняв за гору, але воно рухалось і дихало. ця штука була розміром з реал лайф гору, з неї текли ріки крові, торчали списи розміром з хмарочоси. це був Бог, і по всьому його тілу були вбиті кілки з ланцюгами, які не давали Богу підняти голову, а я мав кувати більше ланцюгів