Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 17 окрема важка механізована Криворізька бригада ім. Костянтина Пестушка
Додано 14 лип 2024

17 окрема важка механізована Криворізька бригада ім. Костянтина Пестушка

@kryvyirih17otbr
Кількість підписників: 1 611
Фото: 5,570
Відео: 313
Посилання: 800
Опис:
За нашу кров! За нашу честь! За кривди нашому народові! ⚔️Запрошуємо до лав 17-ї окремої важкої механізованої бригади!⚔️ 🔗Актуальні вакансій за посиланням: https://www.work.ua/jobs/by-company/2920597/
Джерело

17 окрема важка механізована Криворізька бригада ім. Костянтина Пестушка | Юний поет Іван присвятив вірш бійцям 17 окремої танкової бригади, вира...

Юний поет Іван присвятив вірш бійцям 17 окремої танкової бригади, виразно показуючи підтримку та повагу нашим захисникам та захисницям, які стоять на сторожі нашої незалежності та суверенітету. На знак подяки військові передали юнаку прапор бригади з передової: #БратеЗаряджай, заряджай, мій брате, Заряджай бронебійний снаряд.Ми знову зустріли ворожого танка,Ми знову даруєм білет прямо в Ад.Памʼятай, памʼятай, мій брате,Не тримає нас 10-ти тонна броня,Тримає нас воля, тримає нас правда,І буде тримати нас до кінця!Згадай, згадай, мій брате,Знищені, спалені полумʼям кадри,Як танковим строєм йшли мужньо у бій,Гордо тримаючи в Дебальцево стрій.Скільки, скільки, мій брате,Скільки вже болю пізнали ми в латах,Тож маємо рухатись далі вперед,Бо не просто так ми натягнули берет.Не сумуй, не сумуй, мій брате,Так, козацької крові впало багато, Але мусимо битись за кожне життя. Це стало ціллю нашого буття.Тож від усієї української громади: "Я дякую вам, 17-а бригада!". З вами пройшли ми не крок і не два,Пройдемо і далі до гнилого Кремля. І там серед руїн і розвалів Біля палаючого волі вогня, Ми пригадаємо кожного героя, Що стали ціною нашого життя.(06.07.2024) Грицик Іван