Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кривоозерська селищна рада/ Павло Бузінський
Додано 01 тра 2021

Кривоозерська селищна рада/ Павло Бузінський

@kryvoozerskaTR
Кількість підписників: 4 199
Фото: 7,220
Відео: 75
Посилання: 306
Опис:
Оперативна інформація Кривоозерської селищної ради
Джерело

Кривоозерська селищна рада/ Павло Бузінський | Зима − це одночасно гарна і небезпечна пора року, тому потрібно дивити...

Логотип телеграм спільноти - Кривоозерська селищна рада/ Павло Бузінський Кривоозерська селищна рада/ Павло Бузінський @kryvoozerskaTR
2 320 Охват/переглядів 2026-01-28 11:03 Повідомлення №12306
Зима − це одночасно гарна і небезпечна пора року, тому потрібно дивитися не тільки під ноги, де підстерігає ожеледь, але і вгору, де зачаїлися бурульки. Звисаючі з дахів будинків, балконів, дерев і проводів «крижані красуні» можуть вмить перетворитися на «крижану небезпеку». Пересуваючись у період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.По можливості необхідно триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу.Не перебігайте проїжджу частину дороги під час ожеледиці. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.Людям похилого віку краще в «слизькі дні» взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, не соромитися взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом.Якщо ви впали і через деякий час відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.Будьте обережні, бережіть себе – це запорука безпечного перебування на вулиці при погіршенні погодних умов, особливо у зимовий час.