Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Vladyslav Kryveshko 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Vladyslav Kryveshko 🇺🇦

@kryveshko_official
Кількість підписників: 284
Фото: 1,250
Відео: 52
Посилання: 186
Опис:
Владислав Кривешко. Директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради. Ексстароста найбільшого округу в Україні 🇺🇦

👥 Кількість підписників

284
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

87
Середній/День:: 160
Середній/Тиждень:: 60
ERR: 30.63%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 178 26-01-30 18:39
Сьогодні на 64 сесії 8 скликання Вінницької міської ради депутатами було прийнято ряд важливих рішень:▫️ виділено майже 100 млн на підтримку Сил оборони.▫️ 5 млн на ремонт військового госпіталю — відділення, де лікують поранених.▫️ затвердили Звіт старости Вінницько-Хутірського старостинського округу за 2025 рік▫️ збільшили суму ваучера на започаткування бізнесу для ветеранів і їхніх сімей — до 250 тис грн.▫️ запровадили компенсацію 50% вартості інверторів та акумуляторів для ветеранів з інвалідністю І-ІІ груп.▫️ ухвалили Тимчасовий порядок взаємодії виконавчих органів та комунальних підприємств щодо виявлення і переміщення покинутого транспорту ➡️ Рішення дозволяє реагувати на авто, які роками стоять у публічному просторі, перешкоджають руху екстрених служб, прибиранню територій та створюють загрози безпеці дорожнього руху.▫️ надали згоду на безоплатне прийняття здержавної у комунальну власність ділянки автомобільної дороги (вулиці Юзвинської).#принципи_і_пріоритети #безпека_та_оборона#стійкість #турбота
👁 160 26-01-23 08:33
23.01.2026 #стійкість #ВМТГ ⚠️ У зв’язку з надзвичайним станом в енергетиці країни, наші Центри обслуговування громадян (колишні сільські ради) продовжують працювати як «пункти незламності». Тут ви можете зігрітися, підзарядити ґаджети й перепочити.Відповідне доручення отримали команди Вінницько-Хутірського та Стадницького старостинських округів у всіх семи селах громади.Наразі пункти працюють у денний час, однак, за потреби, ми готові оперативно розгорнути їх на цілодобову роботу. Мапу пунктів обігріву шукайте в застосунку «Округ в Смартфоні» (districtvn.com).⚠️ Комунальні служби та соціальновідповідальний бізнес тримають на контролі основні транспортні артерії населених пунктів, також, оперативно реагуємо на позаштатні ситуації в межах всіх округів, повʼязані з погодою.⚠️ Автобуси та маршрутні таксі мають рухатись в штатному режимі, де потрібно, замість електротранспорту на лінію виїдуть саме вони — це важливо, і відповідне доручення нам поставлене міським головою.Енергетика країни, як ніколи, знаходиться у вкрай ризиковому становищі. Проте, ми на зв’язку з відповідними службами 24/7. Ніхто не залишиться сам на сам із холодом та темрявою. Бережіть себе та, в разі критичної ситуації, звертайтеся до нас — разом ми витримаємо!
👁 38 25-12-22 07:19
Будуть там й історії кожного міста України - про людей, які терпляче сиділи без світла, і про людей, які в цей час робили все можливе, щоб повноцінно повернути його в домівки. Про тих, які сердилися й сміялися, ходили пішки на пʼятий, дев’ятий чи двадцять перший поверх, купували ліхтарики, жартували й щиро дякували. Про підприємців, які не зупиняли роботу й заводили генератори, щоб працювати. Окремим розділом - історії з міст, стійкість яких вже стала легендою - з Одеси, Чернігова, Харкова… Всіх тих, хто днями і тижнями залишався у темряві, зберігаючи при цьому світло внутрішнє. Хто варив глінтвейн у казанах у дворі й писав у соцмережах: «Кому треба підзарядитися - заходьте, в мене є екофло!». Це буде книга не лише про енергетиків. Вона буде про народ, який не віддасть своє, не злякається і навіть у темряві чітко бачить, де справжній ворог і хто він.Дякую кожному, хто тримає не лише українську енергетичну систему, а й наш оптимізм і віру в те, що якою б довгою не була темрява, за нею завжди приходить світло.Вічна пам’ять енергетикам, які загинули в боротьбі за світло, яке тримає всю країну.