Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - KRNEWS.UA Кривий Ріг Новини
Додано 14 лип 2024

KRNEWS.UA Кривий Ріг Новини

@krnews_ua
Кількість підписників: 1 437
Фото: 6,170
Відео: 1,080
Посилання: 25,900
Опис:
Новини Кривого Рогу та світу

👥 Кількість підписників

1 437
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

267
Середній/День:: 301
Середній/Тиждень:: 275
ERR: 18.58%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 0.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні наше місто прощається з людиною-епохою, Почесним громадянином міста Кривого Рогу, головою Криворізької міської організації ветеранів Миколою Кириловичем Дабіжею. Наш видатний земляк пішов з життя на 87 році, все життя присвятивши служінню Кривому Рогу. Трудовий шлях розпочав у 1962 році слюсарем газового цеху "Криворіжсталі". Під час роботи на підприємстві навчався на заочному відділенні історико-філологічного факультету Дніпропетровського державного університету.Понад 20 років присвятив освіті. У 1971 році почав працювати вчителем у середній школі №109, з 1979 року був директором школи №84, потім – завідуючим відділом освіти Довгинцівського району. Його робота була високо оцінена державою, за заслуги в галузі освіти та педагогічної науки в 1991 році Микола Кирилович був нагороджений медаллю А.С. Макаренка. У 1992 році Миколу Дабіжу було призначено заступником Криворізького міського голови, він неодноразово обирався депутатом районної та міської рад. З липня 2002 року був обраний головою Криворізької міської організації ветеранів. Був членом ради обласної організації ветеранів та ради ветеранів України. Очолюючи ветеранську організацію, він став справжнім наставником для молоді та надійною опорою ветеранам. Його енергія, принциповість і готовність прийти на допомогу здобули йому беззаперечний авторитет і щиру повагу серед криворіжців. Звання «Почесний громадянин міста Кривого Рогу», яке було присвоєно у 2015 році, стало лише офіційним підтвердженням тієї глибокої шани, яку він мав у серцях людей. Пишаюся, що багато років був знайомий із Миколою Кириловичем, разом працювали з багатьох питань.Вічна пам'ять та вдячність Вам, Миколо Кириловичу!Співчуття рідним та близьким...
ЗВІТ З ДОПОМОГИ ЗСУ ВІД КРИВОГО РОГУ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ З ПЕРШОГО ДНЯ ДО СЬОГОДНІ - БІЛЬШ НІЖ НА 3 МЛРД. 216 МЛН. ГРН.Це один із найбільших показників в Україні по допомозі ЗСУ від міст   Ведемо роботу щодня. Спочатку шукали та везли броники, каски, рації. Нині – рівень Безпілотних авіаційних комплексів та нових пікапів.Тисячі найменувань. У постійній взаємодії із 250 частинами.І це не про цифри – це про реальну підтримку та повагу. Тому що ми всім зобов'язані нашим Захисникам та Захисницям. І по іншому просто не можна.За 4 роки повномасштабної війни для наших військових частин - як криворізьких так і інших - придбано та поставлено: Автотехніка: - 758 од. позашляховиків, пікапів, вантажних авто, швидких допомог, мікроавтобусів - 171 од. квадроциклів та мотоциклів- 8 багі - 54 кузовів та причепів; - 143 макета техніки -  752 767 л паливно-мастильних матеріалів - 10 647 од. шин і автозапчастин - 1 222 од. техніки відремонтовано БПЛА, квадрокоптери, FPV, РЕБ:- 108 од. Безпілотних Авіаційних Комплексів та БпЛА (у тому числі "Лелека", "Інтерцептор", Фурія", «Чаклун") - 2 540 од. квадрокоптерів, у тому числі з тепловізійним обладнанням - 4 180 од. FPV дронів - 373 од. засобів РЕБ та розвідки - 141 од. прожекторів Оптика, рації:- 3 634 од. рацій та комплектуючих до рацій/радіостанцій - 1 578 од. тепловізорів, приладів нічного бачення та тепловізійних прицілів - 745 од. коліматорних прицілів, біноклів та далекомірів  Спорядження:- 9 987 од. бронежилетів - 4 169 од. шоломів - 13 885 од. зброї, спорядження та комплектуючих для тренувань - 95 688 од. військової форми, берців, кросівок тактичних, рюкзаків тактичних, футболок, окулярів тактичних/балістичних, маскувальних костюмів, розгрузок та ін. - 36 134 од. наметів, спальних мішків, ліжок/розкладачок, карематів, постільного приладдя - 32 024 од. медикаментів та медичного приладдя   Обладнання та інструменти:- 3 071 од. генераторів, зарядних станцій/сонячних панелей, павербанків- 997 од. обладнання для обігріву, буржуйок, польових кухонь- 21 506 од. електротоварів - 8 359 од. ручних інструментів, обладнання та приладдя  Комп'ютерне обладнання та побутова техніка:- 3 059 од. комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, телефонів, МФУ/принтерів, комплектуючих до комп’ютерної техніки - 21 термінал "Старлінк" - 495 од. телевізорів, кондиціонерів, пральних машин, холодильного обладнання, бойлерів А також:- 6 608 од. загороджувальних їжаків - 31 746 од. світлозатінюючих та маскувальних сіток - 242 130 од. будівельних матеріалів - 140 191 од. господарчих товарів; Найбільшу допомогу надано нашій криворізькій 129-й окремій важкій механізованій бригаді (на початку війни – ТРО) на суму понад 661 млн. 615 тис. грн. Крім цього Силам оборони надані субвенції з міського бюджету на суму 649 мільйони 440 тис. грн.І це далеко не повний список – повний займає багато сторінок, тисячі найменувань. Із загальної суми допомоги 2 млрд 461 млн грн – це бюджет міста. А 755 млн грн – це приватні кошти, які спрямовано через Фонд «Набат Кривий Ріг». Працюємо далі. Щодня.  СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ! КРИВИЙ РІГ ЗАВЖДИ БУВ І БУДЕ ПОРУЧ!
Вшанували хвилиною мовчання всіх Героїв, які віддали життя у боротьбі за свободу України та всіх мирних жителів, вбитих клятим ворогом. Так Кривий Ріг втратив 110 мирних людей, серед яких 16 — діти. Кожне ім'я — це наш біль. Шануємо і пам'ятаємо кожного Захисника та Захисницю, всіх жертв агресії. Вони завжди житимуть у наших серцях, у назвах вулиць, у пам'ятних знаках та монументах. Ми робимо і зробимо все, щоб вони жили вічно у пам'яті всіх майбутніх поколінь. А на станції «Будинок Рад» сьогодні проходитиме загальноміська акція «4 РОКИ. 1462 ДЕНЬ. 35064 ГОДИНИ». Там облаштовано фотовиставку «ДЕНЬ, ЯКИЙ ВСЕ ЗМІНИВ» та інсталяцію «4 РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ». Експозиція відображає шлях, який пройшло місто за 1462 дні сталевого опору: від перших годин необхідних першочерговихрішень до щоденної роботи. Ця виставка - не про розпач чи безнадію. Вона про нашу неймовірну стійкість, про криворізький характер, який неможливо зламати. Це - документальне свідчення того, як звичайні люди роблять неможливе.  Ми пам’ятаємо кожен день цієї боротьби, але попри весь біль, ми дивимося у майбутнє з надією. Ми продовжуємо жити, працювати й допомагати фронту, бо знаємо: наша єдність — це і є шлях до Перемоги.
Поліція затримала трьох військовослужбовців ТЦК, причетних до нанесення смертельних тілесних ушкоджень місцевому жителюЇм інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).Повідомлення про смерть 55-річного чоловіка надійшло до поліції 7 лютого після опівночі. За попередніми результатами експертизи, смерть потерпілого настала внаслідок травми голови. Поліцейські оглянули місце злочину та вилучили речові докази. Також вилучено транспортний засіб зі слідами крові потерпілого. В рамках розслідування були опитані свідки та очевидці злочину. У результаті вжитих заходів було встановлено, що до нанесення смертельних тілесних ушкоджень причетні троє військовослужбовців ТЦК.Їх затримали, наразі триває досудове розслідування. Встановлюються всі обставини злочину.Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Дніпровська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Продовжуємо допомогу людям та ліквідацію наслідків шахедного удару по Тернівському районуЗа уточненою інформацією пошкоджено 6 дев'ятиповерхових будинків, вибито понад 100 вікон. На місце було направлено всі комунальні служби. Ліквідація наслідків триває з ночі, задіяно 7 бригад комунальників та необхідна техніка. Першочергове завдання, з огляду на мороз, закрити вікна. Склити будемо потім.Штаб допомоги людям розпочав роботу ще вчора з 22.00, працював усю ніч і працюватиме сьогодні до пізнього вечора. А якщо буде потрібно – то й у наступні дні. Також на місце направлено Мобільний офіс ЦНАПу та додаткових працівників, щоб люди могли якнайшвидше оформити документи. Також уночі були завезені всі необхідні будматеріали – ОСБ, плівка, рейки та інші. 87 сімей їх вже отримали.Також триває прийом заявок на матеріальну допомогу від міста – вже прийнято 67 заяв. Одна бабуся 91 років звернулася за допомогою у розселенні, вона їй надана. Якщо комусь ще буде потрібна така допомога – вона буде також надана, звертайтесь до Терцентру району на вул. Андрія Божка (Доватора) 1Б.Триває й допомога людям, чиї будинки та квартири постраждали від попередніх «прильотів». З початку цього року матеріальна допомога від міста направлена вже 517 сім'ям на суму 17,9 млн. грн. Більшість із них уже отримали кошти. Це не рахуючи будматеріалів.А з початку війни такі виплати вже отримали 11 тисяч 333 мешканців міста, на загальну суму 419 млн 749 тис. грн. У тому числі, 187 власників зруйнованого житла отримали матеріальну допомогу для придбання нових осель (загальна сума - 180 млн 013 тис. грн).Така комплексна Програма підтримки є унікальною для України. Працюємо. Допомога, як і завжди, буде надана всім, хто її потребує.Дякую всім, хто працює зараз і допомагає людям!
Відбулася комбінована ракетно-дронова атака по нашому місту.Під ударом був сектор житлової забудови та об'єкти інфраструктури.Триває аварійно-рятувальна операція на декількох локаціях одночасно.За попередньою інформацією, поранення отримали 11 людей, із них троє дітей. До лікарень доставлено 8 людей, у тому числі 1,5-річного хлопчика. Стан усіх середньої тяжкості, лікарі надають їм всю необхідну допомогу. Двоє дітей – 8 та 10 років – також у стані середньої тяжкості, направлені на швидкій до дитячої лікарні.Сильно постраждав двоповерховий житловий будинок, також – будинки приватного сектору, адміністративні будинки, об'єкт інфраструктури, заклад культури. Без електрики залишилося близько 10 000 абонентів. Намагаємося перезапустити великі котельні, але зниження температури теплоносія буде.Система Міськводоканалу частково перейшла на генератори. Вода буде, але тиск буде нижчим.Працюють усі оперативні та комунальні служби.Шановні земляки – дотримуйтесь всіх правил безпеки.Окупанти - божевільні тварюки.
Ліквідуємо наслідки ворожого нічного удару. У Штабі надається допомога людям із постраждалих будинків.Вночі ворог завдав чергового удару балістикою по мирному місту - ракетою "Іскандер-М" по району житлової забудови. Постраждали виключно цивільні об'єкти - за проведеними наразі обстеженнями це 7 багатоквартирних та 10 приватних будинків (вікна - понад 100, балкони, дахи – деякі дуже серйозно), адміністративні будівлі, заклад культури, заклад освіти, спорту та заклад освіти, об'єкт бізнесу, гаражі, авто. Слава Богу – без втрат. Це найголовніше. З ночі йде ліквідація наслідків удару - задіяні бригади комунальників і вся необхідна техніка.Штаб допомоги людям був розгорнутий уночі в школі недалеко від місця удару, були завезені всі необхідні на перші часи будматеріали, о 6-й ранку вже розпочали прийом людей та видачу ОСБ, шиферу, останків, рейок та інших матеріалів. Комунальники надають допомогу при закритті вікон - насамперед маломобільним та літнім людям. Зараз першочергове завдання - закрити ОСБ, потім будемо склити. Також приймаються заяви на матеріальну допомогу від міста.  Вже прийнято 27 заяв на матдопомогу, а допомогу будівельними матеріалами надано 18 сім'ям. Сьогодні Штаб продовжить роботу до 17.00, а якщо буде необхідно, то й в інші дні. Також працює мобільний ЦНАП, щоб людям у разі потреби було простіше оформити документи. Допомога, як і завжди, буде надана всім, хто її потребує. Дякую всім оперативним службам, співробітникам ДСНС, які вночі деблокували 58-річну жінку, яка не могла вийти з пошкодженого вибухом будинку, працівникам соцслужб і всім, хто допомагає людям!
КРИВИЙ РІГ. НА РАНОК 11.01.26СИТУАЦІЯ КОНТРОЛЬОВАНАПродовжується ліквідація наслідків останніх атак на наше місто. Із 45415 абонентів, відключених на вчорашній ранок, станом на 5 ранку сьогодні всі абоненти отримують електроенергію у звичному режимі, згідно з графіками, встановленими Укренерго та ДТЕК.По теплу. Всі котельні у роботі – частина від мережі, частина на генераторах. Дуже важлива синхронна з тепловиками робота ОСББ та управителів щодо налагодження внутрішньобудинкових систем. По воді. Подача води здійснюється по всіх районах, в основному насосні працюють від мережі, але частково поки що на генераторах.Штаб допомоги людям, чиї будинки постраждали в Металургійному районі працюватиме сьогодні із 08.00 до 17.00. У штабі можна отримати необхідні будівельні матеріали (ОСБ, плівку та інші), написати заяви на матеріальну допомогу від міста.У лікарнях міста перебуває 16 постраждалих через останні атаки ворога. У вкрай тяжкому стані перебуває 1 людина, у реанімації.Медики надають постраждалим усю необхідну допомогу.- У Криворізькому та Нікопольському районах вночі обстрілів не було.
Продовжуємо допомогу людям та ліквідацію наслідків ворожих ударів За уточненою інформацією внаслідок вчорашнього чергового підлого та цинічного удару "високоточних" тварюк двома балістичними ракетами по житловому кварталу постраждало 36 багатоквартирних житлових будинків, 10 із них дуже серйозно, один із них фактично зруйнований. Вибито вікна і в квартирах, і в під'їздах. На 9 будинках також постраждали і дахи. Також постраждали об'єкти бізнесу та понад 20 автомобілів. Ще з вечора були організовані бригади комунальників – це і енергетики, і тепловики, і Водоканал, і управителі, плюс ДСНС – всього близько 20 бригад. Також задіяно необхідну техніку. Тривають роботи з тимчасового закриття вікон та покрівель. Потім будемо склити і робити капітально. Частково у будинках відсутнє електро- та газопостачання – без електрики 4 будинки, і 4 будинки без газу - 2 повністю, а два частково. Ведуться роботи з відновлення. Після виконання робіт дозвіл на підключення даватиме ДСНС. Також 20 будинків без теплопостачання, так як перебиті труби - тепломережа працює, сподіваюся до вечора відновлять. Штаб допомоги людям, чиї будинки постраждали, працював всю ніч і буде працювати сьогодні до 17.00, а якщо буде необхідно, то й у вихідні. Тут можна отримати необхідні будівельні матеріали (ОСБ, плівку та інші), написати заяви на матеріальну допомогу від міста. Також працює мобільна «Віза» для більш швидкого та зручного оформлення документів. Вже прийнято 121 заяву на матеріальну допомогу від міста, також 214 сімей отримали будівельні матеріали. Видано 900 листів ОСБ, 400 шт. рейок, 4200 погонних метрів плівки та інше. Двоє людей звернулися по розселення, їм надано тимчасове житло. Із 23 поранених, серед яких 6 дітей, у лікарнях міста заразперебуває 17 осіб - з них 3 дітей та 7 жінок. Щодо їхнього стану, то 1 чоловік вкрай тяжкий, 1 тяжкий, інші середні, стабільні. Медики надають їм усю необхідну допомогу. Я щиро дякую всім медикам, рятувальникам, правоохоронцям, комунальникам, соцпрацівникам, волонтерам і всім, хто допомагає постраждалим, не тільки за вашу цілодобову роботу, а й за теплоту сердець і ставлення до людей! Разом вистоїмо та подолаємо всі труднощі!
Шановні криворіжці! По енергетиці. Ситуація важка, але всі необхідні служби працюють над відновленням. На зараз без електропостачання 38.983 абоненти. В тому числі Інгулецький район, частина Металургійного та Довгинцівського районів.По воді. За останні 4 години відбулося 6 відключень насосних станцій. Через це дуже багато повітря в системі по всьому місту. «Розводушення» триватиме до двох діб. Окремо в кожному кварталі, а іноді й в будинку. Там де немає електрики, воду в системі утримуємо на генераторах. Але тиск, зрозуміло, буде нижчий.По теплопостачанню. З 10 ранку без електрики зупинено 6 великих котелень. Це біля 2500 багатоквартирних будинків. Нагадую, що великі котельні запитані напряму від високовольтних ЛЕП і генераторів, які могли б заживити ці котельні, просто не існує в природі. Більше 30 малих котелень перезапущено на генераторах.Ви бачите самі стрибки напруги, навіть у кого є електрика, від 130 до 420 кВт. Тобто бажано максимально не вмикати електроприбори, аби вони не погоріли. Всі на місцях, всі працюємо. Проведено засідання міського Штабу з надзвичайних ситуацій із залученням всіх причетних. В тому числі разом з заступником керівника ДСНС генерал-майором Демчуком Володимиром Вікторовичем. Вся потрібна допомога від ДСНС місту також буде надана.Нагадую також , що у місті працюють всі пункти незламності.Там є і генератори, і теплові пушки, і вода, і медична допомога.Всі заклади охорони здоровʼя працюють стабільно. В тому числі на генераторах.По зміні ситуації буду обʼєктивно інформувати.