Джерело
Крінж Фентезі Меми #УкрТҐ | Сьогодні під кавунові дайси хочу розповісти вам про світогляд в ДнД чо...
138 Охват/переглядів
2025-12-30 11:26
Повідомлення №13700
Сьогодні під кавунові дайси хочу розповісти вам про світогляд в ДнД чому його сприймають викривлено та чому він архаїчний.Отже почнемо з того що таке світогляд. Це стара система що бере своє коріння ще з перших редакцій в своєму примітивному вигляді. Розбита вона на дві градації від злого до доброго та від хаотичного до законослухняного між крайнощами має нейтральність. Тож ми маємо дев'ять комбінацій. Але їх окремо розглядати це більш мемна частина(сказав автор каналу з мемами) а я хочу поговорити про те як їх варто трактувати. І почнемо ми з простішого а саме з лихого та доброго. Отже якщо ви вирішили грати добрим персонажом то не варто обмежувати себе лише метеликами та поні добрі персонажі не мусять бути милими та доброзичливими. Добрий в данному випадку це персонаж який робить альтруїстично вчинки на користь більшості та інших. До прикладу добрим є Клірик що лікує рани та не матюкається але також добрим є і мисливець що п'є через слово "б*я" але при цьому він ризикує життям щоб полювати на гоблінів.