Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️
Додано 06 гру 2025

૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️

@krikolvix
Кількість підписників: 1 860
Фото: 1,620
Відео: 24
Посилання: 1,370
Опис:
ฅ⁠^⁠•⁠ﻌ⁠•⁠^⁠ฅ канал з наліпками !! 𓏵 @xyi_axax - власниця / маємо прайс, якщо цікавить пишіть! ;3 ᗢ₊˚✧ ~ 🪽 Інфо @InfoKrikolvix .𖥔 ݁ 🌊 . ⊱- | https://t.me/krikolvix?boost | буст для бажаючих

👥 Кількість підписників

1 860
Середній/День:: +7
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +11

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія змін назви

૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️ 2025-12-11
૮Ꮚ Сяйво Почуттів 📜 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

публікую для поширення моєї ситуації. Я — неповнолітня особа, опікуном якої був лише мій батько.Існує відкрита судова справа про позбавлення моєї матері батьківських прав, яка дійсно не приймає ніякої участі у моєму житті, але суд постійно відкладають.Через це ми не мали офіційних паперів.Одного дня його викрали тцк(09.05.2026). Наглим чином, навіть не дали побачитись наостанок. Пройшло вже три тижні.Органи опіки до рішення суду примусили підписати тимчасову опіку мою тітку (сестру тата), до рішення суду. Суд відклали на два місяці. Тому коли моя тітка відмовилася підписувати повторну тимчасову опіку, вони сказали що будуть шукати мені іншу сімʼю. Я не річ — я неповнолітня, яка хоче теж мати хоч маленьку, але сімʼю і рідну людину поруч.Батьку спочатку обіцяли, що буде на одній частині до тих пір, поки не зʼявиться рішення суду. Через два тижні його відправили на полігон.Суд через два місяці.Прошу усіх небайдужих поширити мою ситуацію, допоможіть забрати батька, мені його дуже не вистачає💔пост моєї подруги
🐶Щоденне нагадування що ШІ може використовуватися і в хороших цілях🐱Нещодавно зʼявився український сайт для пошуку загублених домашніх улюбленців заснований на штучному інтелекті - petradar.aiЯк це працює:Завантажуєш фото знайденої/загубленої тваринки, а нейромережа розпізнає морду, створює "візуальний відбиток" і шукає збіги серед усіх зареєстрованих тварин поблизу.Цей сервіс значно пришвидшує воззʼєднання улюбленця з господарями. Так, вже 15 хвостиків знайшло свій дім.Нажаль, сайт ще зовсім зелений через що мало хто про нього знає. Тому я прошу про поширення, особливо в Україні, де після обстрілів, тварини часто губляться.Що вже працює:• AI-пошук за фото• Автоматичний cross-matching - система сама шукає серед загублених (і навпаки) та сповіщає власника на email• До 3 фото на тваринку - більше фото = точніший пошук• Локація з фото - GPS витягується автоматично• PDF-флаєр з QR-кодом - роздрукував і розклеїв по місту• Карта з усіма тваринками в регіоні• Картка тваринки з шерінгом у соцмережі• 23 мови, робота в 6 країнах• Безкоштовно, без рекламиБуду вдячний за поширення!Якщо побачили оголошення про знайдену тваринку - додайте її на petradar.ai
           📌 Вітаємо у Вежі Наутилус◻️ Канал створено для публікації різноманітних новин, повʼязаних із світом Project Moon! Тут ви побачите: новини про все дотичне до компанії та їхніх ігор, переклади відео-анонсів та багато чого іншого!Колись Селена сплела павутину зориць, аби люд був годен споглядати їхнє світло. Однак навіть щирі творіння тендітних перстів спотворилися до плоду людської жади влади. Колись зорив люд до зірниць і не відав їхньої відповіді, доки сяйво океану небесних тіл не уподібнилося до ритмічних механізованих хвиль.Люди прагнули уваги від кожного обʼєкту перед власними очима. Навіть од тих, які дати її не були здатні. Утім, заради привернення до себе чужої прихильності деякі з них змогли втілити заповітні бажання їм подібних. Вони створили перлину. Перлину, котра й стане люстерком до зірок, перлину, котра втихомирить нескінченний морський шторм. 🤍🤍 Любі друзі, ми хочемо створювати для вас якісний україномовний контент, заради ознайомлення із всесвітом ProjectMoon. Ми вже на старті, щоб відкрити для вас усі загадки Міста. Для нас буде важлива ваша підтримка протягом довгого часу. Очікуйте на новини, витоки, переклади, гайди, анонси та інші цікавинки!  ⚪️І най осяє Вас праведне Світло!❤️ Twitter! 🔥 Tik-Tok!🌹 YouTube!💡 Збірник перекладу Канто!⌨️ Звʼязок з адміністрацією(вп та інше)⚠️ Правила чату🔗 Теґи:#Анонси✨️#Зливи#Оголошення#IDісторії#Limbus_Company🚂#Lobotomy_Corporation🧠#Library_of_Ruina📖Наші інші канали:Поміж Провулків Міста Конфешен-обговорення ProjectMoon
Привіт, ми до вас з невеличким повідомленням. Попередження: буде вдосталь ненормативної лексики. Просимо також нікуди не репостити. Тіпи, якшо ви їбануті і ненавидите цей канал через відсутність "списку кенсел фандомів з якими не робимо стікери" (хоча ми І ТАК стараємося перевіряти фд та не робити стікери з реальними проблематиками), чи будь що інше - будь ласка. Ненавидьте власницю Техун, канал, пишіть телеграфи чи робіть будь що, що задовільнить вашу палаючу сраку, яка бажає кенселу і конфліктів, але НЕ чіпайте моїх адмінів, НЕ розповсюджуйте дезінформацію та НЕ будьте далбайобами. Якщо ви вважаєте, що злити особисті фото якоїсь людини з ствердженнями, що вона живодер - у вас просто згнивший мозок, інакших пояснень у мене немає.Як можна серйозно додуматись таке робити в 2025 (майже 26 році), маючи мозок і голову на плечах. Видно ось ця тенденція зрадойобства дуже впливає на мозок і руйнує здатність мислити. Будьте трішки адекватнішими, якщо ми взнаємо, що цим займався адмін якогось каналу - скарги полетять дуже швидко 🫶🏼 Це не погроза, це попередження - якщо ви знаєте людину, яка може подібним займатись то НЕ МОВЧІТЬ! Те, що робить якась людина - стаття, і не одна. Це можна кваліфікувати як переслідування, наклеп, кібербуллінг, злиття особистої інформації.. продовжувати?У нас, можливо, не найчистіша репутація, але це не дає жодних повноважень, прав і причин таке вчиняти з кимось. Ми серйозно залучені в пошук цієї людини, і маємо підозри, але жодних доказів, тому будьте ласкаві більше такого не робити, адже діяти ми будемо рішуче, і неважливо: людина, яка постраждала від цих дій досі наший адмін, чи ні - ми обурені і терпіти не будемо.Дуже перепрошую за такий емоційний текст - непрофесійно, певно, але чи професійно і нормально створювати наклеп та відволікати людей від реальних проблем (зокрема щодо насилля)? Знайте - розповсюджуючи таку інформацію ви вчиняєте жахливо, і в світі могло постраждати на одну тваринку більше, бо ви вирішили з власної ненависті чинити подібне і відволікати від реальної проблеми. Маєте якісь проблеми - пишіть МЕНІ ( 🫶🏼 техун @xyi_axax 🫶🏼 ).Я не боюсь ваших сліз бо ми "проблематичні" та "не маємо списку проблематичних фд" (про це нам вказував тільки один канал, і мої підозри саме туди. вказувати конкретно не буду, думаю вони самі в курсі, але буду вдячна якщо вони самостійно перевірять!!), я готова захищати моїх адмінів від подібного роду звинувачень, і я ЗАВЖДИ налаштована на мирне рішення конфлікту на початку - я агресую ТІЛЬКИ у відповідь на агресію (пасивну чи активну). Може зараз я й налаштована агресивно, проте і до розмови також готова. Спробуйте.