Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Красовицький щоденно
Додано 14 лип 2024

Красовицький щоденно

@krass67
Кількість підписників: 1 241
Фото: 3,000
Відео: 84
Посилання: 597
Опис:
Про книжки і не тільки
Джерело

Красовицький щоденно | Я не можу сказати про попкорн, бо Україна знаходиться у зоні бойових д...

Логотип телеграм спільноти - Красовицький щоденно Красовицький щоденно @krass67
219 Охват/переглядів 2026-04-09 00:06 Повідомлення №5293
Я не можу сказати про попкорн, бо Україна знаходиться у зоні бойових дій і центрі уваги, бо війська залишаються біля Затоки, Іран отримав вже після початку перемовин кілька ракет від союзників. І так же швидко відповів. Мова про те, чи буде мир, якщо авіаносці прибрати. Чи 8 млрд доплат до бюджету в Ірані при оплаті 2 долл з бареля нафту може бути дозволено США, як переможне рішення, до речі до завтра закінчується термін дозволу на торгівлю росіянам із загулявших по світу танкерів.6. І останнє. У суботу біля Феодосії було знищено черговий «Тріумф» для с-400. Локатором більше, локатором менше … але вже сьогодні загорілася нафтобаза в порту Феодосії, а у порту Кавказ (Тамань) був пошкоджений пором «Славянин», останній з трьох, які могли відвозити до окупантів у Феодосії цілі потяги з кількох десятків вагонів з паливом. Криза у Криму, 3:2:1, пуск! Дивлюся на сьогоднішню нічну карту руху наших бпла у бік противника і «співчуваю»волгоградцям, туапсінцям, таманцям та іншим збоченцям, що чекають невідомо чого на своїх НПЗ та нашивайках в портах. На фото цей останній російський пором, що ходив до Криму . Маю надію, що більше ніколи цей рух не буде відновленоДалі буде.