Статистика telegram каналу - @krasnohradotg

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦

Subscribers: 12796
Photos: 2330  Videos: 30  Links: 129 
Телеграм-канал голови Красноградської ОТГ Світлани Миколаївни Кривенко
2022-02-04

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-06-14
2024-05-23
2024-05-20

Історія змін назви

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦
2024-06-14
Telegram: Contact @KrasnohradOTG
2024-05-23
🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦
2024-05-19

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-06-14
Акаунт Telegram
2024-05-23
Публічна группа чи канал
2024-05-19

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Хай хліб росте і трави зеленіють,
Від праці ваші руки не грубіють,
А душі залишаються живими.
І радістю навіки одержимі!
Хай господарство тільки багатіє,
І кожний так працює, як уміє,
Щоб ви були щасливі і багаті,
І сміх, і радість в кожній вашій хаті!
Щоб бурячки росли, картопелька родила,
І все це обробляти була сила,
Хай Бог пошле дощі, коли потрібно,
І в серці доброти посіє срібло!
В рамках тижня присвяченого безпеці дорожнього руху поліцейські офіцери Красноградської та Наталинської громад Юлія Редько та Анатолій Щабелько 15 листопада провели заняття для дітей 6 класу Піщанської гімназії Красноградської міської ради. Дітей ознайомили з діяльністю поліцейського офіцера громади, а також повторили правила дорожнього руху. Школярі мали змогу спробувати себе в ролі поліцейських офіцерів громади, а на згадку про зустріч поліцейські офіцери громад подарували дітям світло відображаючі стрічки!
Відповідно до Меморандуму про співпрацю Красноградської міської ради та Українського фонду соціальних інвестицій в нашому місті реалізується проєкт «Покращення умов надання медичної допомоги у Комунальному некомерційному підприємстві «Красноградська центральна районна лікарня». Проєктом передбачено проведення капітального ремонту першого і частини другого поверху поліклінічного відділення лікарні та закупівлю сучасного медичного обладнання. Реалізація проєкту на суму близько 32 млн грн. планується в 2024-2025 роках.
Під головуванням головного консультанта фонду Катерини Клименко відбулося засідання робочої групи в складі секретаря ради Катерини Єніної, заступника міського голови Сергія Дорошенка, головного спеціаліста сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій Наталії Головатенко, директора КНП «Красноградська ЦРЛ» Ганни Васенко, медичного директора Віктора Позняка.
В ході засідання присутні обговорили технічні моменти пов’язані з проектуванням та проведенням енергоаудиту, а також співфінансування міською радою та безпосередньо медичним закладом.
Було порушено питання необхідності проведення ремонту підвального приміщення, покрівлі, вимощення ґанків, вентиляційних каналів та ін.
Зокрема перед міською радою постає завдання забезпечити відремонтовані приміщення функціональними і зручними меблями.
Вдячні Українському Фонду соціальних інвестицій за співпрацю і сподіваємося на успішну реалізацію проєкту у встановлені терміни.
Сектор у справах ветеранів відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради повідомляє:

Центр ветеранського розвитку Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна в межах зустрічей з ветеранами та членами їх сімей, спрямованих на сприяння (ре)інтеграції ветеранів до цивільного життя запланував для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей проведення онлайн – лекцій в листопаді-грудні 2023 року.

Посилання на підключення:

https://us02web.zoom.us/j/82494276143?pwd=ZmxFL3Q2UFdSZ0hwMnJrVE9NWU5Vdz09
Ідентифікатор конференції : 824 9427 6143
Код доступу: Cvroz2023
Красноград прощається ще з одним загиблим Героєм.

В ході виконання бойового завдання поблизу н.п.Долина Донецької області, виявивши стійкість і мужність в бою за Батьківщину, 26.06.2022р. загинув стрілець-помічник гранатометника десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти в/ч А1910 солдат Кухлій Володимир Олександрович, 22.04.1986 р.н.

Траурна процесія буде рухатися 15.11.2023р. о 12.00 год від вул.Незалежності по вул.Харківській до вул.Полтавської і далі до Алеї Героїв.

Запрошуємо громаду віддати шану та провести в останню путь нашого Героя.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого, низько схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше майбутнє.
⚠️ УВАГА ⚠️ УВАГА ⚠️ УВАГА ⚠️
❗️БЕЗКОШТОВНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ❗️

Громадська організація "Волонтерська ініціатива Бачити сердцем" (далі - ГО "ВІБС") звертається до мешканців Красноградського району (Красноградської ТГ, Старовірівської ТГ та Наталинської ТГ).

🧩 Продовжуємо співпрацю з Ветеринарною клінікою Воротнікових (м. Красноград) та благодійним фондом «Щаслива лапа» в рамках проведення безкоштовної стерилізації котів та собак💉

Запишіть свою тварину на стерилізацію і Ви позбудетеся багатьох проблем: безконтрольного розмноження, агресивної поведінки, небажаних міток. Скажіть сусідці або родичам, в кого багато тварин, в кого немає можливості це зробити в клініці.

⚠️Бажаючі можуть записати своїх улюбленців чи бездомних, якими опікуються, на БЕЗКОШТОВНУ стерилізацію тварин та отримати детальну інформацію за телефоном +380500241550 (viber): вказуємо П.І.Б. власника або куратора, кількість тварин, вид тварини та стать, назву населеного пункту.

‼️ Звертаємо Вашу увагу, що стерилізація тварин зменшить популяцію безпритульних тварин, що забезпечить їхнє гідне життя, зменшить захворюваність серед них та збільшить їх шанси знайти родину, а також продовжить життя Вашій тваринці.🐈‍⬛🐕♥️

У Наталиному захід відбудеться біля аптеки 16, 17, 18 листопада 2023 року (четвер, п'ятниця, субота).
Автопарк Красноградського комбінату комунальних підприємств поповнився одиницею техніки.
За кошти міського бюджету було придбано трактор телескопічний навантажувач BOBCAT з навісним обладнанням в кількості 6 шт, а саме: ківш, челюсний ківш, дорожня щітка, відвал для прибирання снігу, люлька та вила для розгрузки піддонів.
Такий технічний засіб має якісну конструкцію із застосуванням спеціальної рами та укріпленої стріли, максимальна висота якої складає 7 метрів. Впевнені, що це дозволить працівникам підприємства більш оперативно та з максимальною ефективністю здійснювати цілий спектр робіт з благоустрою: вивіз сміття, прибирання снігу, розчистку доріг тощо.
Варто зазначити, що за необхідності трактор зможуть використовувати й інші комунальні підприємства громади.
Красноградська міська рада висловлює подяку компанії ГО «РОТАРІ КЛУБ ХАРКІВ "НЬЮ ЛЕВЕЛ" за надання одягу вживаного, ходунків - ролаторів та крісел колісних в якості гуманітарної допомоги.
Нагадаємо, що благодійниками неодноразово надавалася подібна допомога. Вкотре вдячні партнерам за підтримку і турботу про мешканців громади та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
До уваги мешканців громади!

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт планується відключення електроенергії:

08 листопада 2023 року з 08:30 до 17:00

- вул. Шиндлера (від №83 до №137)
- вул. Короленка (від №128 до №159)
- вул. Котляревського (від №1 до №43 непарні)
- вул. Покровська (від №31 до № 43)

Вибачте за незручності!
До уваги мешканців громади!

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт планується відключення електроенергії:

07 листопада 2023 року з 09:00 до 17:00

м. Красноград
- вул. Мереф’янська
- вул. Незалежності (від №47 до №140)
- вул. Шумілова
- вул. Чехова
- вул. Бандуристів (Чернишевського)
- вул. Коцюбинського
- вул. Коротка
- вул. Благовіщенська (від №55 до №136)
- вул. Харківська (від №1 до №89)
- вул. Хомутовська
- вул. Захисників України (від №1 до №87)
- вул. Бєльовська (від №1 до №50)
- вул. Київська (від №79 до №162)
- вул. Павлова
- вул. Поезії (Маяковського)
- вул. Слобідська (від №27 до №118)
- вул. Петрівська (від №86 до №110)
- пров. Харківський
с. Тишенківка

Вибачте за незручності!
Шановні працівники соціальної сфери!

Вітаю Вас із професійним святом!
У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття.
Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.
Прийміть щирі слова вдячності за подвижництво, самовіддане служіння людям та відданість роботі.
Бажаю усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите!

З повагою,
Красноградський міський голова
Світлана КРИВЕНКО
Вірусний гепатит А та його профілактика

В Україні зростає захворюваність на гепатит А. Зокрема на Вінниччині виявлено спалах вірусного гепатиту A, всього станом на 31.10.2023 зафіксовано 247 випадків, з лабораторно підтвердженим діагнозом – 207 пацієнтів, серед них 35 дітей, одужав 71 пацієнт. Випадки захворювання на вірусний гепатит А з 01.11.2023 зафіксовано в Івано-Франківській області. В інфекційній лікарні перебувають 7 людей – 4 дорослих і 3 дітей. На Львівщині за 9 місяців 2023 року зафіксовано 19 випадків захворювання на вірусний гепатит А. З них 5 – серед дітей до 17 років.
Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) – гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом.
Джерелом інфекції є хвора людина. Інфекція передається через шлунково-кишковий тракт.
Основним фактором передачі є насамперед питна вода, а також харчові продукти, овочі та фрукти, котрі вирощені на зрошувальних ґрунтах.
Вірус гепатиту А досить стійкий у навколишньому середовищі. При кімнатній температурі він може зберігатися до двох тижнів, а при температурі +4 ºС протягом кількох місяців. Стабільний до дії кислот та жиророзчинників. Повністю знешкоджується вірус при кип’ятінні протягом 5 хвилин, ультрафіолетове опромінювання руйнує його за одну хвилину. Вірус виявляють у крові, фекаліях та слині хворих. В основному хворіють діти віком від 5 до 15 років. Сільське населення хворіє частіше міського. Захворювання переважно розпочинається поступово або підгостро. Початковий період триває в середньому 7-10 діб.
Ознаки захворювання: підвищення температури, пожовтіння склери очей, потемніння сечі, нудота, втома, втрата апетиту, біль у животі, блювота.
Важливу роль у попередженні виникнення та розповсюдження гепатиту А відіграє громадська свідомість та дотримання правил особистої гігієни.
Щоб уникнути захворювання, рекомендовано:
– вживати доброякісну питну воду, що подається водопровідними джерелами централізованого та нецентралізованого водопостачання;
– воду з нецентралізованих джерел (колодязів, копанок тощо) перед вживанням кип’ятити;
– не вживати продукти, придбані на стихійних ринках;
– ретельно мити перед вживанням овочі та фрукти;
– дотримуватись технологічного (температурного) режиму приготування їжі;
– мити руки з милом не тільки після відвідування туалету, перед приготуванням їжі та перед її вживанням, а й після повернення додому з роботи, прогулянки, особливо – після перебування в міському транспорті, місцях загального користування.
Не займайтеся самолікуванням! Тільки лікар може діагностувати вірусний гепатит A і надати рекомендації щодо режиму та лікування.
На ринку доступні кілька ін’єкційних інактивованих вакцин проти вірусного гепатиту А. Виробники рекомендують дві дози вакцини для забезпечення більш тривалого захисту після щеплення (5–8 років).
Пам’ятайте, від дотримання вищевказаних правил залежить Ваше здоров’я!
До уваги споживачів теплової енергії Красноградського ПТМ!
Звертаємо вашу увагу що з 02.11.2023 року розпочинається пуск котелень та подача теплоносія споживачам громади.
Першочерговому під'єднанню належать заклади охорони здоров'я, а згодом і інші споживачі.
Для ефективної роботи просимо вчасно розповітрювати систему опалення, у верхніх точках внутрішньобудинкових систем не зливаючи при цьому теплоносій (воду) з мережі.
Тел.: служба "Теплозбут" - 7-23-86; моб. 066 568 82 56, приймальня - 7-34-09
Для усунення непередбачуваних ситуацій або при неякісній роботі внутрішньобудинкової системи опалення багатоквартирних будинків звертатися до управляючої компанії за тел. 7-40-37.
Дякуємо за розуміння!
До уваги мешканців громади!

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт планується відключення електроенергії:

01 листопада 2023 року з 09:00 до 17:00

- с. Дослідне
- с. Куми
- с. Степове
- с. Піщанка
- м. Красноград вул. Б. Хмельницького (від № 1 до № 5)

Вибачте за незручності!
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Завтра 31 жовтня 2023 року, з 09.00 до 15.00 год (перерва з 12.00 до 13.00) в Красноградській міській раді (вхід з двору) буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів громадянам з числа ВПО, які не отримували допомогу в жовтні 2023р.

При собі обов'язково мати паспорт та довідку.
Важлива інформація щодо забезпечення деревиною паливною.

З метою формування потреби для забезпечення деревиною паливною мешканців м. КРАСНОГРАД, с. ДОСЛІДНЕ, с. СТЕПОВЕ, с. КУМИ, у домоволодіннях яких ВИКЛЮЧНО ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ , просимо звернутися до Відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради.

Запрошуються наступні категорії:
-сім’ї військовослужбовців,
-внутрішньо переміщені особи,
-багатодітні родини,
-особи з інвалідністю(діти з інвалідністю),
-одиноко проживаючі пенсіонери,
-одинокі матері (батьки),
-сім’ї опікунів (піклувальників),
-малозабезпечені родини.
При собі обов’язково мати: паспорт (з реєстрацією), технічній паспорт на будинок та документ, підтверджуючий статус.
‼️Увага, не відкривайте та не переходьте за посиланням

Окупанти розсилають смс із пропозицією інформувати про ЗСУ в обмін на гроші.

Закликаємо в жодному разі не переходити за посиланнями, вказаними в цих смс! Також наголошуємо, що нікому не можна повідомляти про місця розташування українських воїнів або військової техніки.

Дотримуйтеся інформаційної гігієни. Не піддавайтеся на ворожі провокації!
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Завтра 26 жовтня 2023 року, з 09.00 до 15.00 год (перерва з 12.00 до 13.00) в Красноградській міській раді (вхід з двору) буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів СІМ'ЯМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ (з числа ВПО та мешканців громади).

При собі обов'язково мати паспорт, довідку про проходження служби.
Красноградська міська рада висловлює щиру подяку начальнику Красноградської районної військової адміністрації Войтенку Віктору Івановичу за налагодження дружніх міжнародних зв'язків із землею Гессен (Німеччина) та сприяння у наданні гуманітарної допомоги.

Красноградська громада сердечно вдячна за вкотре надані продуктові набори, які отримали внутрішньо переміщені особи.
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Сьогодні 23 жовтня 2023 року, з 09.00 до 15.00 год (перерва з 12.00 до 13.00) в Красноградській міській раді (вхід з двору) буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів для ДІТЕЙ ДО 18 РОКІВ З ЧИСЛА ВПО.

Допомога передбачена ТІЛЬКИ для дітей - ВПО.
При собі обов'язково мати паспорт, свідоцтво про народження, довідку ВПО.
Прохання не створювати великих черг та скупчення людей!